Заступник Ледиди здійснив робочу поїздку на Тячівщину

Вчора, 9 липня, Іван Качур здійснив робочу поїздку у Тячівський район. Перш за все, разом з керівництвом райдержадміністрації та департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації відвідав установи освіти села Теребля.

Дошкільний та загальноосвітній заклади потребують покращення умов перебування та навчання дітей, тому у селі будуються відповідні нові та сучасні освітні заклади. Державними службовцями було оглянуто зазначені об’єкти та обговорено строки введення новобудов в експлуатацію і перспективи використання їх потужностей.

Як повідомляєпрес-центр ОДА, Іван Качур відвідав оздоровчий заклад «Берізка» у селі Вонігово Тячівського району: оглянув умови перебування дітей, ознайомився зі станом корпусів, спортивних майданчиків  та вручив працівникам закладу та вихованцям комплект спортінвентарю.

Також обговорили і ситуацію навколо виписки пільгових рецептів для хворих на цукровий діабет у районі. Іван Качур наголосив: забезпечення безкоштовними ліками таких мешканців району має бути вчасним та безперебійним. Очільникам райдержадміністрації доручено терміново вжити заходів щодо відновлення відпуску ліків за безкоштовними рецептами. Ситуація надалі залишатиметься на контролі обласного керівництва.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply