У Тячеві вперше засідала окружна виборча комісія (ФОТО)

Вчора 15 квітня, о 15.00, у Тячеві, у великому залі районного будинку культури, відбулося перше засідання окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №73.

На засідання з’явились 11 з 19 членів комісії, затверджених ЦВК. Серед них – голова комісії Іван Келемен (від кандидата на пост Президента України Ольги Богомолець) та заступник голови Михайло Маджара (від кандидата на пост Президента України Василя Куйбіди). Як повідомив голова ОВК Іван Келемен, працювати в комісії відмовився секретар комісії Сергій Рабаджи (від кандидата на пост Президента Зоряна Шкіряка). Поки на цю посаду не буде призначено іншу людину, обов’язки секретаря виконуватиме Олександр Репринцев від кандидата на посаду Президента Петра Порошенка. За це присутні проголосували одноголосно.

Голова ОВК зачитав Постанову ЦВК, якою утворено ОВК, та витяги із Закону України «Про вибори Президента України» щодо діяльності окружкому.

Затим 11 членів ОВК – Іван Келемен, Михайло Маджара, Олександр Репринцев, Василь Мезей, Олександр Колочавин, Іван Деяк, Михайло Немеш, Володимир Міщенко, Якоб Фікслер, Наталія Гайнецька та Людмила Лакатош – склали присягу. Голова ОВК Іван Келемен зазначив, що докладе зусиль для того, щоби провести вибори чесно. Член комісії Іван Деяк, котрий очолював ОВК на парламентських виборах 2012 року, зауважив, що попереду – надзвичайно великий обсяг роботи, адже територія округу охоплює два великі райони (Тячівський і Рахівський, крайня точка округу – село Лазещина на Рахівщині). Тож графік роботи обіцяє бути максимально напруженим. Водночас застеріг колег від агітації за будь-якого з кандидатів на пост Президента, адже закон це забороняє. 
Після цього члени комісії обговорили низку організаційних питань. Передусім, домовились вирішити питання матеріально-технічного забезпечення (бо на вчорашній день в розпорядженні комісії не було ще буквально нічого) та залучення до роботи в комісії спеціалістів та технічних працівників.

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • я - 19.04.2014 1:35:19 - 95.132.52.*** відповісти

    постараємся щоб були чесні.

  • я - 19.04.2014 1:35:10 - 95.132.52.*** відповісти

    постараємся щоб були чесні.

  • я+я - 16.04.2014 16:05:09 - 95.134.77.*** відповісти

    Деяк у комісії???? Тоді да...вибори будуть "чесними"

Коментувати новину Cancel reply