На Тячівщині нагороджували батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу

8 липня в Україні відзначали День родини. З нагоди свята у приміщенні Тячівської райдержадміністрації відбулась зустріч керівництва державної адміністрації з прийомними батьками та батьками-вихователями Тячівщини.

Як повідомляють у Тячівській райдержадміністрації, наразі у районі на обліку перебуває 237 дітей: з них 75 дітей-сиріт та 162 дитини, позбавлені батьківського піклування. Сімейними формами виховання охоплено 215 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування (90,7%). На даний момент влаштування у сім’їпотребує 21 дитина, що виховується в інтернатних закладах.

У Тячівському районі функціонує 1 будинок сімейного типу сім’ї Варга, в якому виховуються 5 дітей та 7 прийомних сімей, в кожній з яких виховується по1 дитині.

Цього дня за вагомий особистий внесок у справу виховання та забезпечення умов всебічного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та з нагоди Дня родини грамотою Тячівської районної державної адміністрації нагородили батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу сім’ю Варга, а також оголосили подяки прийомним батькам: Володимиру Міщенко, Ганні Соймі, Валентині та Василю Бенчак, Миколі та Марії Куцин, Михайлу та Любові Немеш, Володимиру та Ганні Кузьма, Василю та Стеллі Грин. 


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply