Федір Стан: проблем з відпуском безкоштовних медикаментів у Тячівському районі немає

Днями на регіональних інтернет-ресурсах з’явилась інформація про зупинення Тячівською РДА постанови Кабінету Міністрів про безкоштовне забезпечення медикаментами хворих на цукровий діабет.

Заступник голови Тячівської районної державної адміністрації Федір Стан прокоментував ситуацію, яка склалась: «Ми можемо запевнити, що Тячівська райдержадміністрація не може припинити і навіть призупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України щодо відпуску по безкоштовних рецептах товарів медичного призначення за пільговими рецептами пільговій категорії хворих згідно відповідних програм».

За інформацією прес-служби Тячівської райдержадміністрації лист начальника відділу охорони здоров’я державної адміністрації Стойки В. І. до директора ТОВ «Хустфарм» Кузьмі В. В. - це лише елемент внутрішньої переписки, мета якого – проведення взаємозвірки по вартості відпущених медикаментів.

У зв’язку з подорожчанням препаратів та зростанням кількості хворих виникла заборгованість по відповідним програмам, але дане питання є пріоритетним у влади і оперативно вирішується.

На сьогоднішній день ситуацію про виділення додаткових коштів на фінансування програм вирішено та відновлено безперебійний відпуск безкоштовних рецептів.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply