Дітям до 16-ти заборонили відвідувати розважальні заклади в нічний час

Цього року для неповнолітніх літо, скоріше за все, буде позбавленим цих розваг у вечірній чи нічний час, адже в Україні прийняли закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час».

Згідно цього закону діти віком до 16 років з 22:00 до 6:00 можуть перебувати у нічних розважальних закладах лише в присутності хоча б одного з батьків, або іншого законного представника.


Слідкувати за тим, щоб неповнолітні не мали змоги потрапити в клуби, бари, кафе чи інші розважальні заклади Закон зобов’язує їх власників чи посадових осіб. Їм надається право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку. За відсутності такого документу особа повинна негайно покинути приміщення. Порушення встановленого Законом порядку тягне за собою накладання штрафу у розмірі від 20 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.


З метою забезпечення ефективного функціонування норм закону голова Тячівської районної державної адміністрації Іван Бринзяник видав відповідне доручення. На підставі нього службою у справах дітей підготовлено та розіслано лист головам виконкомів, міської, селищних, сільських рад та кримінальній міліції у справах дітей районного відділу УМВС України в Закарпатській області щодо забезпечення контролю за дотриманням порядку перебування дітей у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг або закладах громадського харчування у нічний час. А також службою у справах дітей розроблено та узгоджено з кримінальною міліцією у справах дітей графік проведення спільних перевірок дотримання норм закону.


«Здійснювати контроль за процесом виконання норм закону будуть представники служби у справах дітей, правоохоронних органів, а також інші фахівці, якими будуть здійснюватись рейди перевірки щодо виявлення перебування осіб у віці до 16 років у розважальних закладах після 22:00. Разом з цим буде приділятись увага і перевірці відпуску неповнолітнім алкогольних напоїв», - повідомляє заступник голови райдержадміністрації Федір Стан.


Проте,на думку чиновника, ефективною мірою виховання серед дітей таке нововведення може стати лише у тому разі, якщо учасниками будуть не тільки відповідальні особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, а й у першу чергу – батьки.

                                                                                                                                                                                              Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply