Петьовка вимагає у Лунченка негайно призначити голову Тячівської РДА (ДОКУМЕНТ)

На Тячівщині вже третій тиждень триває боротьба за владу.

З одного боку претендент від Народної ради, що був одноголосно визначений Тячівською Районною Народною Радою, народний депутат Тячівської районної ради, який показав себе на Майдані як дієвий, порядний і небайдужий до майбутнього українського народу, створив Тячівську Самооборону, а також став одним із центральних засновників Обласної Самооборони - Василь Мейсарош. З іншого боку стоїть його кум, також шанований житель району, обласний депутат від партії «Батьківщина», засновник та очільник найбільшого в Закарпатті бізнесу по вирощуванню свиней, аграрій та відомий меценат нашого району – Петро Голубка, якого підтримують близько 20ти голів сільрад, переважна більшість депутатів району та області та ще й кілька громадських організацій.

Очільник Закарпатської ОДА - Валерій Лунченко, запропонував обом кандидатам домовитись між собою, хто з них очолить РДА, та це не дало ніяких результатів, і питання, хто ж очолить владу в районі, залишається відкритим.


На ситуацію, що склалася, відреагував народний депутат України Василь Петьовка, і зввернувся до очільника Закарпатської ОДА з вимогою у найкоротші терміни призначити голову Тячівської РДА.

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • 35 - 02.04.2014 18:43:57 - 95.135.198.*** відповісти

    Лунченко і сьогодні обманув народ про призначення голів РДА, БРЕХАЧ!!!

Коментувати новину Cancel reply