У Тячеві визначили переможців конкурсу перевізників на приміських авобусних маршрутах

Вчора, 31 березня, відбулось засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тячівського району.

В роботі засідання також прийняли участь члени конкурсного комітету - старший спеціаліст по організації пасажирських перевезень і експлуатації автомобільного транспорту ПП «Мукачів-АТПП» Іван Балога, старший державтоінспектор ВДАІ Тячівського РВУМВС Іван Довгуник, завідувач сектором організації перевезень на наземному транспорті Управління Укртрансінспекції у Закарпатській області Тарас Наконечний, заступник голови Закарпатського місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Громадський комітет транспортної безпеки» Людмила Шкелебей та інші.

Зокрема у конкурсі взяли участь 21 перевізник на 21 маршрут із 29. Після детального обговорення конкурсних пропозицій перевізників-претендентів членами конкурсного комітету прийнято рішення щодо визнання переможців та рекомендовано райдержадміністрації заключити договори з автоперевізниками терміном на 3 роки, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply