Тячівські районні депутати просять відмінити передоплату за електроенергію та газ

На засіданні чергової сесії Тячівська районна рада вирішила звернутися до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо ініціювання перед Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розгляду питань зі скасування попередньої оплати за енергоносії.

У зверненні депутати просять на законодавчому рівні відмінити 100-відсоткову попередню оплату у розмірі вартості заявленого обсягу споживання електричної енергії та газу на відповідний розрахунковий або плановий період та внести відповідні зміни в законодавчі документи.

«Вважаємо, – йдеться далі у документі, – що обсяги електричної енергії та газу, які підлягають оплаті, мають визначатися відповідно до даних розрахункового обліку про їх фактичне споживання, тобто як за будь-який товар – чи то хліб і вода, чи то електроенергія і газ, потрібно платити за фактом споживання, придбання.

Також просимо внести зміни в законодавство України про електроенергетику та відмінити сплату за спожиту електроенергію, яка нараховується у випадку споживання понад договірну величину за розрахунковий період у розмірі вартості різниці фактично спожитої і договірної величини.

Ще одне питання, яке потребує вирішення, – внесення змін в правила приєднання електроустановок до електричних мереж в частині плати за стандартне приєднання 1980 грн. за 1 кВт в місті і 1584 грн. – у селі, так як вважаємо дані розцінки сильно завищеними.

Переконані, що вирішення даних питань позитивно вплине на соціально-економічний розвиток району».

 Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply