Закарпатські правоохоронці виявили наркотиків на мільйон гривень (ФОТО)

"Зіллям" торгували двоє 25-річних хлопців.

В суботу, 29 березня, о першій годині ночі міліціянти затримали групу жителів Свалявщини, що пропонували до продажу рюкзак з наркозіллям. Три кілограми марихуани 25 річні ділки намагалися збути оптом. Покупцями в кримінальній оборудці виступили оперативники міліції. В ході проведення спецоперації із документування та затримання торговців наркотичним зіллям у присутності понятих вилучено рюкзак, в якому знаходились 3 поліетиленові вакуумні пакети з вмістом речовини рослинного походження "марихуани" загальною вагою більш ніж 3 кілограми. У його спільника вилучено кошти в сумі 25000 гривень. 

В ході проведення санкціонованого обшуку в помешканні одного з торговців отрутою вилучено ще два кілограми наркотиків. Загальна ринкова вартість вилученого зілля сягає понад 1 000 000 гривень.

 
Наркотичну речовину направлено на дослідження в експертно – криміналістичну службу УМВС. Наркоторгівці затримані в порядку ст.208 КПК України та поміщені в ізолятор тимчасового тримання, повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Раніше повідомлялося, що у Буштинському парку затримали 19-річну наркоманку.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply