Секретар Мукачівської єпархії УПЦ МП Петро Мурник зник без сліду

Про це повідомляють віряни, які вже кілька місяців як втратили зв'язок протоієреєм.

Востаннє секретар Мукачівської єпархії Української православної церкви Московського патріархату публічно засвітився у грудні 2012 року на так званих передріздвяних зустрічах духовенства у Закарпатській ОДА. Саме Петро Мурник представляв Мукачівську єпархію.

Де перебуває один з високопоставлених духовників Мукачівської православної єпархії останні місяці - ніхто не знає. Тим часом містом ширяться різні версії щодо зникнення Петра Мурника.

Як зауважують в листі до редакції віряни, зникнення протоієрея їх особливо насторожує з огляду на нещодавній скандал із зникненням 2 монашок Покровського монастиря у Печерській Лаврі, яких шукали 3 дні. Тоді та темна історія була пов'язана з махінаціями з великими грошима та автомобілями Лексус. Більше того, вже після знайдення та повернення монашок у монастир, ті остерігалися повторного викрадення та тортур.

І ось тут чергова темна історія у Московському патріархаті: закарпатські вірники взагалі сумніваються, чи шукає хтось Петра Мурника, оскільки інформації про його місцезнаходження нема жодної.

У Мукачівській єпархії поки не коментують ситуацію з зникненням Петра Мурника. Жодної офіційної інформації нема і з міліції: там зауважили, що заяву про зникнення ніхто не подавав.

Відтак постає питання, куди рухається наша держави та суспільство, якщо без вісти починають зникати люди, представники духовенства. Невже повертаємося у 90-ті, де діє не закон і право, а сила і беззаконня.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply