Коли добудують міст у Буштині - не відомо

Такий висновок можна зробити з відповіді голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди на запит від нардепа Василя Петьовки.

"Будівництво автомобільного мосту через р. Теребля в смт Буштино на автомобільній дорозі державного значення Мукачево-Рахів-Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, км 90+227 здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, розподіл яких затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Державного агентства автомобільних доріг України.

За інформацією служби автомобільних доріг у Закарпатській області Державним агентством автомобільних доріг України сформовано проект переліку об’єктів будівництва і ремонтів автомобільних доріг загального користування на 2013 рік, у якому передбачено виділення 7,0 млн. грн. для завершення будівництва нового автомобільного мосту. Відповідний перелік об’єктів затверджуватиметься Кабінетом Міністрів України", - цитує фрагмент відповіді Марія Думнич в інтерв'ю газеті "Дружба", додаючи: "Напрошується не надто оптимістичний висновок: завершення будівництва нового мосту у Буштині відтерміновується  на невизначений термін". 

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Чунга Чанг (китайиць) - 08.12.2015 12:45:58 - 31.41.90.*** відповісти

    муст добудуют ни при нашуй тямці. Вільна Україна муст ни добудує. Бо чуть-чуть наклала у ногавиці.

Коментувати новину Cancel reply