Усі бажаючі вступити до лав «Народної Самооборони» на Тячівщині проходять ретельну перевірку

Так, зокрема, до лав «Народної Самооборони» не візьмуть колишніх палких прихильників Партії регіонів та комуністів. Це один із принципових моментів.

Натомість будуть раді бачити свідомих небайдужих громадян, готових виходити на нічні чергування, виділити кілька годин на тиждень заради безпеки і порядку у своїх населених пунктах. 

Для того, щоби записатись у «Народну Самооборону», треба звернутись до штабу цього формування в Тячівському районі, подати ксерокопії паспорту та ідентифікаційного коду, а також дві фотографії 3х4 см. На місці потрібно буде написати заяву на вступ.

Координатор штабу «Народної Самооборони» у Тячеві Олександр Рабаджи каже, що наразі найбільші сотні НСО сформовано саме у Тячеві та Тересві. Тут найкраще налагоджено нічні патрулювання. Наприклад, у місті на чергування заступають чотири десятки самооборонців: одні чергують до 2-ї ночі, інші – з 2-ї – до 6-ї. Якщо би до цієї справи залучалося більше людей, щоби чергування випадало раз на тиждень, – це би зменшило навантаження на кожного. 

Є ще сотня у Бедевлі, яка також активно працює, у Буштині, йде робота щодо створення осередків НСО і в інших населених пунктах району. «Самооборонці» кажуть, якщо люди активніше виявлятимуть громадянську позицію і будуть брати участь у нічних чергуваннях,  не потрібно буде чекати, що хтось буде боротися з наркоманією, дитячим алкоголізмом. Свій внесок у справу боротьби з такими негативними явищами може зробити кожен.  
 
У штабі НСО в Тячівському районі просять у разі виявлення фактів порушення громадського порядку телефонувати на «гарячу лінію»: 068 496 64 43. Цілодобово у штабі перебуває черговий, до якого також можна звертатись з цих питань. 

 Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply