Аліна Паш розповіла про спільний музичний проект з DJ Natalie Lorient

Сьогодні вокальним проектом DJ Natalie Lorient & Alina Pash захоплюються в багатьох країнах світу, бо це новаторство - діджей-сет з живим вокалом.

Та все починалося з маленького с. Буштино, що в Тячівському районі. Вперше талант дівчини помітила її мама – вчителька музики. Аліна почала виступати на шкільних концертах, а з 12 років, коли її голос почав змінюватися – вже по всьому Тячівському районі. З часом виникло бажання розвиватися далі, і мати возила дівчину на уроки вокалу до Ужгорода.

Далі було багато фестивалів - «Молода Галичина», «Чілдрен євростар», «Кримські хвилі». На усіх цих конкурсах  - лауреат 1, 2 чи 3 місць або ж гран-прі.

Дівчина розповідає сайту Varosh.com.ua,  що безмежно любить Закарпаття, та приїздить сюди усе рідше: «Останній раз я була на Закарпатті у вересні. Друзі знають, що я багато працюю і буду працювати. Тому розуміють. Справжні друзі ніколи не дорікають. Коли я телефоную своїй кращій подрузі – Мирі Азарій – після місяця мовчання, вона лише сміється з того, що завжди зникаю(посміхається)».

Аліна навчається у Києві, в естрадно-цирковій академії ім. Утьосова. «Практично на жодних вихідних мене не буває у Києві. За дев’ять місяців робити з DJ Natalie Lorient  я об’їздила дуже багато міст та країн. Цей проект мені дуже цікавий, бо це новаторство: діджей-сет з живим вокалом. Це хороше і цікаве шоу».

Зараз дівчина насолоджується своїм успіхом і будує плани на майбутнє: «Я бачу великі перспективи у розвитку нашого діджейсько-вокального проекту, бо це новаторство. Окрім того, я ще й сольно можу працювати, також пробую писати тексти, але поки їх не надто показую. З другом з кавер бенду робимо акустичний дует. Тому скоро можна буде і його послухати».Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply