Завтра відбудеться засідання виконавчого комітету Тячівської міськради

Згідно розпорядження Тячівського міського голови №54 від 09.07.2021 Про скликання засідання виконавчого комітету Тячівської міської ради у липні 2021 року засідання виконавчого комітету Тячівської міської ради відбудеться 13 липня 2021 року о 09.00 годині, у залі засідань Тячівської міської ради.

Для розгляду на засіданні виконавчого комітету винесено наступні питання:

1. Про внесення на розгляд сесії міської ради звіту про підсумки виконання бюджету Тячівської міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року (інформує: Рішко О.Ю. – начальник фінансового відділу Тячівської міської ради).

2. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій щодо змін до міського бюджету на 2021 рік, затвердженого рішенням сесії Тячівської міської ради від 24.12.2020 року №167 (інформує:  Рішко О.Ю. – начальник фінансового відділу Тячівської міської ради).

3. Про підготовку об’єктів комунального майна Тячівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років (інформує:  Боднар В.М.. – начальник відділу комунального майна Тячівської міської ради).

4. Про затвердження протоколу №1 комісії для формування пропозицій щодо потреби в  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  (інформує:  Решетар О.В. – керуюча справами (секретар) виконкому  Тячівської міської ради).

5. Про внесення доповнень до переліку та тарифів на платні медичні послуги,  які надаються комунальним некомерційним підприємством «Тячівська консультативна поліклініка» Тячівської міської ради Закарпатської області, затверджених рішенням виконкому Тячівської міської ради від 28.05.2021 №164 (інформує:  Решетар О.В. – керуюча справами (секретар) виконкому  Тячівської міської ради).

6. Про включення до Переліку першого типу об’єкта комунальної власності Тячівської міської територіальної громади, який підлягає передачі в оренду на аукціоні (Лозан В.М. -  провідний спеціаліст відділу комунального майна Тячівської міської ради).

7. Про затвердження дефектних актів та зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (інформує: Бенчак І.В.– начальник відділу містобудування та архітектури Тячівської міської ради ).

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації об’єктів будівництва (інформує: Бенчак І.В.– начальник відділу містобудування та архітектури Тячівської міської ради ).

9. Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості  капітального ремонту орендованих приміщень (інформує: Боднар В.М.. – начальник відділу комунального майна Тячівської міської ради).

10. Про надання одноразових грошових  допомог окремим категоріям громадян,  малозабезпеченим, соціально-незахищеним верствам населення міста Тячів, сіл Тячівка, Руське Поле, Лази та Округла (інформує: Ребар Т.В. - начальник відділу соціального захисту населення Тячівської міської ради).

11. Про відзначення Дня міста Тячів, утворення координаційної ради (інформує Решетар О.В. – керуюча справами (секретар)виконкому Тячівської міської ради)

12.  Розгляд питань за зверненнями громадян ( Бенчак І.В. – начальник відділу містобудування та архітектури міської ради, Боднар В.М. – в.о. начальника відділу комунального майна Тячівської міської ради, Монич К.П. – начальник служби у справах дітей Тячівської міської ради).


13. Різне.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply