Чеська делегація відвідала Вільховецьку громаду (ФОТО)

Представники міської ради Двур-Кралове-над-Лабою (Чеська Республіка), за організації візиту Громадською спілкою “Асоціація європейського розвитку карпатського регіону”, 08 липня завітали до Вільховецької громади.

За круглим столом гості ділилися досвідом, розказували про напрямки, які розвиває їхнє місто у сфері туризму, освіти та залученні інвестицій.

Зі свого боку, голова Вільховецької сільської ради - Михайло Цірик,  розповів про досягнення громади за 5 років. Закордонних гостей приємно вразила швидкість, з якою розвивається Вільховецька громада, оперативність у прийнятті рішень керівництва громади. Гості відвідали  Центр надання адміністративних послуг, Інклюзивно-ресурсний центр, стадіон с. Вільхівці, будівництво аквапарку та прогулялися набережною р.Тересви.

Загалом, нам є чому вчитися одне в одного:

Місто Двур-Кралове-над-Лабою на високому рівні розвиває туризм. Серед відпочинково-розважальних атракцій: один із найбільших зоопарків у Європі, будівлі історичного значення, фестивалі та музеї. У місті працює туристично-інформаційний центр для приваблення туристів. Місто славиться виробництвом шоколаду та легкою промисловістю.

Залиття основи від байсейн аквапаркуВільховецька громада, в свою чергу, має широкий спектр адміністративних послуг для зручності громадян, розвинутий спорт та міжнародну логістику в регіоні.

І вже активно працює над розвитком туристичної сфери, про це свідчить будівництво аквапарку, відновлення єврейської синагоги, де планують відкрити музей, КичераФест - фестиваль сучасної музики, який стартує цієї суботи (10-11 липня) та плани створити відпочинкову зону на березі річки Тересва.

Стратегічне інвестування, обмін досвідом та міжнародна співпраця - це те, що забезпечує сталий розвиток партнерства наших дружніх країн, інформує пресслужба Вільховецької ТГ.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply