Міст в Углі потребує ремонту: після паводків переправа у аварійному стані

До народного депутата України Василя Петьовки звернулися жителі сіл Велика Угля та Уголька Тячівського район. У місцеві скаржаться на катастрофічний стан мосту. Кажуть: найбільше потерпають автомобілісти та підприємці, які займаються перевезенням товарів та пасажирів.


Внаслідок паводків центральну опору мосту через р. Уголька  підтопило. Також місцями осипалося  огородження мосту та відбійників, порушена  гідроізоляція покриття мосту – все це створює не тільки для водіїв та пішоходів, а й становить небезпеку для всіх, хто ним рухається. Стан не відповідає жодним вимогам: внаслідок ньому вибоїн,  відчутна і без того сильна вібрація під час руху автотранспорту по ньому.
Відсутність належної уваги до вирішення цього питання, може призвести до катастрофічних наслідків та до надзвичайної ситуації: ряд сіл можуть опинитися відрізаними від сполучення з районним центром, оскільки це єдина транспортна артерія, що їх з’єднує. Серед місцевого населення зростає невдоволення, є чимало скарг. Попри те, що протягом останнього часу збільшуються обсяги  будівництва, ремонтних робіт  у рамках ініційованого керівництвом держави «Великого будівництва», питання мосту через р. Уголька поки не вирішене.

Народний депутат Василь Петьовка звернувся до керівника Служби автодоріг у Закарпатській області. У зверненні йдеться: «Беручи до уваги підвищену актуальність цього питання, прошу Вас включити до кошторису видатків, передбачених на фінансування робіт за рахунок  коштів Державного дорожнього фонду та програми «Велике будівництво», проведення поточного середнього ремонту мосту на автомобільній дорозі С 071111 Угля - Велика Уголька км 2+290 Тячівського району Закарпатської області.» Наразі відповідь за Службою автодорігМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply