Стартував капремонт дороги Синевир-Колочава-Буштино (ФОТО)

Про це на своій сторінці у мережі Фейсбук розповів Мирослав Білецький:

«Розпочався капітальний ремонт одного з найпроблемніших шляхів області – на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино. Для її відновлення Закарпаття отримало інфраструктурну субвенцію з Державного бюджету.


Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області уклала договір із підрядником майже на 75 млн грн. 


Торік на цій ділянці вдалося відновити понад 3 км дорожнього полотна від с. Синевир до с. Негровець.


У 2021 р. за рахунок коштів Дорожнього фонду завершиться ремонт ще майже 12 км автошляху, що дозволить здати об’єкт в експлуатацію в повному об’ємі.


У межах капітального ремонту підрядник зробить фрезерування покриття, влаштує систему водовідведення, вирівнюючий шар та шар покриття із дрібнозернистого асфальтобетону.


Крім того, на маршруті відремонтують покриття на 8 мостах, зроблять гідроізоляцію, перильне та бар’єрне огородження, влаштують заїзд для транспорту на автобусних зупинках та підпірні стінки з габіонних ящиків для укріплення схилів гір.


Задля забезпечення безпеки дорожнього руху зроблять горизонтальну розмітку, встановлять/замінять дорожні знаки та металеве бар’єрне огородження», - йдеться у повідомленні.


Нагадаємо:
Народний депутат Василь Петьовка звернувся до начальника «Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» В. Данила невідклановжити вжити заходів  для  проведення капітального ремонту асфальтобетонного покриття доріг Колочава –Чумалево – Буштино.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply