Закарпатські поліцейські цьогоріч розшукали та повернули батькам 83 загублені дитини

З початку року ювенальна превенція спільно з іншими правоохоронцями розшукали та повернули батькам 83 дитини.

При цьому 79 неповнолітніх знайдені впродовж першої доби після заяви про їх зникнення. Традиційно для Закарпаття найчастіше подібні випадки трапляються на території Ужгорода та Мукачева. Проте це вказує не стільки про те, що в цих регіонах діти губляться частіше, а лиш про те, що батьки найбільших міст Закарпаття швидше звертаються по допомогу до правоохоронців.


«Потрібно розуміти, що в випадках, коли місцезнаходження неповнолітнього невідоме – краще негайно звертатися в поліцію. Варто пам’ятати, що традиційно найчастіше губляться діти віком від 9 до 15 років, тобто найбільш активні та енергійні. Тому в такому віці доволі багато шансів втрапити в халепу», – розповідає старший інспектор сектору ювенальної превенції УПД Дмитро Дан. 


На території області трапляються найрізноманітніші випадки загублення дітей. Так, нещодавно просто в центрі Ужгорода жінка гуляла з трирічною дитиною. Хлопчик катався на самокаті. Жінка на хвилинку згубила з поля зору дитину і вже не змогла її знайти у натовпі. Поліція справилася з розшуком ефективно і за короткий час.


Також був випадок, коли родина з Києва приїхала на відпочинок. Дівчинка-підліток просто гуляла навколо санаторію, проте загубилася в лісі. Поліція вночі розшукала налякану дитину та повернула матері.


В Хустському районі 13-річний хлопчик вирішив прогуляти школу і в цей час навідатися до своєї дівчини з Берегова. Дитина надзвичайно налякала матір, проте поліція розшукала його та пояснила всі наслідки такої легковажної поведінки.


Поліція звертається до батьків дітей з проханням завжди інформувати поліцію про подібні випадки. Якщо з дитиною є постійні проблеми – вона працюватиме з найкращими поліцейськими-спеціалістами, які допоможуть подолати підліткові проблеми. Якщо ж мова про разовий випадок – поліція просто швидко розшукає неповнолітнього та поверне у родину.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply