Випускний вечір у Закарпатському машинобудівному технікумі (ФОТО)

30 червня у Закарпатському машинобудівному технікумі, що у селищі Дубове, відбувся урочистий захід, приурочений видачі дипломів молодших спеціалістів випускникам. Цей технікум є провідним державним вищим навчальним закладом I та ІІ рівня акредитації. Тут високопрофесійні викладачі готують молодших спеціалістів у галузях "Інженерія програмного забезпечення", "Галузеве машинобудування", "Будівництво та цивільна інженерія", "Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка". Тож цьогоріч навчальний заклад надав освіту 53 студентам-випускникам за спеціальностями "Інженерія програмного забезпечення", "Будівництво та цивільна інженерія", "Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка".

Цей день був особливим  як для випускників,  так і для викладачів, які ледь стримувалихвилювання за своїх вихованців і висловлювали надію, що їх майбутнє складетьсящасливо.

Розпочалося дійство урочистим звучанням Гімну України. Ведучізапросили на лінійку випускників. Сміливо та впевнено крокували чарівні леді тагалантні джентльмени  імпровізованоюдоріжкою, а супроводжували їх академнаставники Т.А.Венчур, Л.М.Магула,Р.М.Ігнатишин.

До присутніх звернувся директор ЗМТ В’ячеслав Горобець,який побажав випускникам реалізувати свої здібності у майбутньому та статиуспішними людьми.  Звучали привітання тащирі слова побажань доброї долі на адресу винуватців торжества й з устакадемнаставника Тараса Венчура. Подякували своїм наставникам за невтомнийтруд, цікаві лекції, любов та підтримку випускники Ангеліна Пінтя та АндрійБедей. Бажав юнакам та юнкам щасливої долі й процвітання  перший заступник селищного голови РоманПоліщук. Привітала колишніх студентів та подякувала викладачам за навчання дітейвід імені батьків  Віта Коваленко.

Настала довгоочікувана мить – вручення дипломіввипускникам та  грамот за успіхи унавчанні та активну участь у житті коледжу. Наказ про закінчення навчання таотримання дипломів зачитала заступник директора з навчально-виховної роботиО.В.Лись. До речі, з 53  випускниківдипломи з відзнакою отримали 12 випускників. Це   ОлесяДекет, Яна Цубера, Ангеліна Пінтя, Михайло Демида, Олександр Семирунний, ДаринаСалей, Артур Курман, Вероніка Богдан, Іван Странтура, Юрій Ціпіньо, АндрійЦубера, Михайло Ціпіньо.

Підсумував вручення дипломів директор закладу В’ячеславГоробець.

Відтак, випускників благословив отець Іоанн Барна.

Свято продовжили учениці Дубівської ДШМ Злата Носа таДарина Арович, які підготували для винуватців торжества міні-концерт.

А наприкінці урочистості старости груп таакадемнаставники, загадавши бажання, випустили у небо повітряні кульки.

Зазвучав останній дзвоник у руках першокурсниці МаріїРарич, яка передала його кожному випускнику. Затим  колишні студенти разом збатьками та рідними закружляли під мелодію вальсу.

Випускники ЗМТ мають можливість продовжити здобувати освіту за фахом у Тернопільськомунаціональному технічному університеті, «Львівській політехніці», УжНУ та СумДУ.

Л.БІЛАК.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply