Як у Дубовому вболівали за нашу збірну

Вчора, 29 червня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу Євро-2020, де Україна грала проти Швеції. Поєдинок зі шведами був першим матчем 1/8 фіналу чемпіонату Європи в історії української збірної. Цей історичний матч транслювали наживо у будинку культури Дубового.

Тут зібралосякілька десятків уболівальників, аби підтримати збірну та переглянути у компаніїоднодумців футбольний поєдинок. Організовано фан-зону у Дубовому за підтримки народного депутата Василя Петьовки.

Вболівальникирозповідають, що матч був дуже емоційний та напружений. Адже в перші 90 хвилинпереможець протистояння так і не визначився, командам довелося грати овертайм -два додаткові тайми по 15 хвилин. На останній хвилині поєдинку Україні такивдалося вибороти перемогу. Так, передачу з флангу головою замкнув 24-річнийАртем Довбик, який саме вийшов на заміну, - 2:1. І це був найщасливіший момент для всієї України.

Нагадаємо, за підтримки народного депутата Василя Петьовки фан-зони  у Тересві, Бедевлі, Тячеві, Усть-Чорній та Дубовому