Розікрали 1,5млн. на лікарні: «Велике будівництво» на Закарпатті

Сьогодні вручили підозру за розкрадання грошей, виділених на облаштування приймального відділення для хворих на COVID-19. Інфіормацію повідомив журналіст Віталій Глагола: "Наскільки стало відомо із моїх джерел, щойно правоохоронці вручили підозру фігурантам справи".


Мова йде про розкрадання державних коштів, виділених на «Велике будівництво» приймального відділення для хворих на COVID-19 Тячівської районної лікарні, викрила Служба безпеки України на Закарпатті.

Слідство переконує, що після перемоги у тендері на понад 10 мільйонів гривень місцева будівельна компанія частину цих коштів привласнила.

Зокрема, після укладення договору у вересні 2020 року, фірма-підрядник отримала частину коштів для проведення будівельних робіт. Згідно з проектом, передбачалося перепланування одного із корпусів під відділення для прийому хворих на COVID-19.

Встановлено, що підрядник систематично вносив до актів виконаних робіт недостовірні дані про їх обсяг та вартість, а деякі із них були виконані лише «на папері».

Судова експертиза, яка була проведена у межах кримінального провадження, підтвердила розтрату державних коштів на суму понад 1 500 000 гривень.  

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України, оголошено про підозру директору фірми-підрядника.

Наскільки мені відомо із джерел серед правоохоронців, то мова йде про "Проектно-будівельну компанію Євробуд", а підозру отримав директор Іван Глагола  . Перемогла у тендері компанія ще у вересні 2020 року за часів головування Закарпатською ОДА Олексієм Петровим. Саме із ним пов‘язують непублічно цю фірму і її перемогу на тендеріМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply