До волонтерів Тячівщини навідались військові 72-ї бригади ім.Чорних Запорожців (ФОТО)

З візитом на Тячівщину завітали військові 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, яка за свої звитяги у зоні ведення бойових дій стала легендарною. До них долучились побратими з інших військових підрозділів.


«Чорні запорожці» вже давно підтримують дружні зв'язки з волонтерами Тячівщини.


Найперше, військові  взяли участь у розширеному засіданні громадської організації учасників революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» (голова – Богдан Колодницький), за участі керівників місцевої та районної влади. Активісти організації, три роки тому об’єднавшись навколо державницької ідеї, провели на Тячівщині чимало патріотичних та волонтерських акцій. Підняли державний та бойовий прапори на вершині гори Капона, встановили пам’ятний знак загиблим січовикам у Тячеві. Щороку влаштовують автопробіги на честь загиблих воїнів-земляків, відправляють благодійні вантажі на передову, підтримують сім’ї військових.


На зустрічі військові удостоїли волонтерів нагород та спеціальних відзнак. На їх адресу звучали щирі слова подяки.


Під час заходу священнослужителі освятили щойно створений прапор організації. Автором концепції стягу став художник, волонтер Олег Ганжа, який виготовив кілька десятків прапорів для різних військових частин та підрозділів ЗСУ. Як основу використав зображення пам’ятника героям Революції Гідності у Тячеві – до речі, одного з перших в Україні.


За вагомий внесок у справу боротьби за територіальну цілісність України, підтримку бойового духу захисників Тячівський райвійськком Руслан Тополюк оголосив Олегові Ганжі подяку Закарпатського обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки.


Вже цієї суботи освячені на зібранні державний та бойовий українські прапори піднімуть на площі Пам’яті, біля монументу Героям Небесної Сотні.  


У кількаденній програмі візиту військових, окрім участі в офіційних заходах, – знайомство з унікальними місцинами закарпатського краю, відвідини історично-військових та інших цікавих  природних та культурних локацій регіону.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply