Хореографічний колектив «Квіти Карпат» Буштинського ліцею здобув два перших місця та Гран-прі фестивалю-конкурсу «Чорноморська перлина» (ФОТО)

Зразковий хореографічний колектив «Квіти Карпат» Буштинського ліцею (керівник Олеся Кепіч) за роки існування успішно виступає на всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях. Щойно танцюристи повернулися з міжнародного фестивалю-конкурсу «Чорноморська перлина», який проходив з 7 по 14 червня у містечку Кароліно-Бугаз Одеської області, де підкорили серця професійного журі.

Для юних талантів цей захід став першим офлайн-випробуванням після тривалої карантинної паузи. «Квіти Карпат» були єдиним колективом, який представив на конкурсі Закарпаття. До уваги журі, у складі якого були провідні українські хореографи та заслужені діячі сцени, зокрема, Член Міжнародної танцювальної Ради при Юнеско Марк Орловський, золотий голос Грузії в Україні Шмагі Тагіашвілі та інші, колектив представив український народний танець «Козачок» та народно-стилізований «Український дівочий». За підсумками обидва танці стали лауреатами першої премії, а колектив нагородили найвищою оцінкою – Гран-Прі фестивалю в номінації «Хореографія».

Переможців учора, 15 червня, урочисто зустріли вдома – батьки та дирекція Буштинського ліцею привітали вихованців із  черговим досягненням.

Окрім участі в конкурсі, діти ще й відпочили на березі Чорного моря, відвідали з екскурсіями туристичні родзинки узбережжя – Аккерманську фортецю, океанаріум, дельфінаріум, Одеський зоопарк, отримали море емоцій та нових вражень.

Після літніх канікул на хореографічний колектив «Квіти Карпат» очікує серйозна підготовка до звітного концерту, підтвердження звання «зразкового» та участь у нових творчих випробуваннях.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply