Переваги купівлі авто з США

Чи дійсно купити авто з США — це вигідно? Чому американські машини користуються такою популярністю на українському ринку вживаних авто?

Для початку варто розібратися, як саме автомашини потрапляють в Україну з США.

Автомобільні аукціони в США

Понад 30 років в Америці існують автомобільні аукціони. Туди потрапляють машини після:

  • ДТП;
  • викрадення;
  • граду;
  • повеней;
  • вилучення за несплату кредиту.

А також ті, які просто більше не радують попередніх власників.

Найчастіше придбати нове авто виявляється дешевше, ніж ремонтувати старе, тому більшість американців вважає за краще міняти машини, а не ремонтувати їх, оскільки ремонт в США в десятки разів дорожчий, ніж в Україні.

У разі збитків власники не обтяжують себе ремонтом автомашини: вони звертаються до страхових компаній, які беруть на себе продаж авто і повертають компенсацію колишньому господареві. Кожен американець мріє, щоб з його автомобілем щось сталося для отримання страховки. Так автомобілі найчастіше і надходять на аукціони після 3–4 років використання, з невеликим пробігом та мінімальними ушкодженнями.

Автомобільний ринок США перенасичений, тому аукціонам вигідно збувати старі автомобілі за кордон.

Так чому ж купити американську автомашину вигідніше, ніж східноєвропейську?

Плюси американських авто

Замовлення машини з США має на увазі вигоди, які середньостатистичний український покупець безуспішно намагається отримати на вітчизняному ринку. Співвідношення ціни та якості на авторинку України нескінченно засмучує водіїв — втридорога і майже без гарантій. З американськими авто справа зовсім інша.

Повна інформація про товар

У США всі пошкодження авто фіксуються в спеціальній базі даних Carfax, Autocheck та ін. Потенційний покупець знає всю історію обслуговування, ДТП та інші події, що сталися з автомобілем в минулому. На превеликий жаль в Україні немає таких систем, які фіксують всю історію автомобіля. І тому визначення «кіт у мішку» більше пасує до українського ринку, ніж до американського.

Невеликий пробіг

Оскільки середній вік уживаного авто в США становить 3–4 роки, ви можете розраховувати на набагато менший пробіг, ніж серед українських або навіть європейських аналогів. 

Розширена комплектація автомашини

Внутрішнє оснащення автомобілів в США помітно перевершує аналогічні моделі, розроблені для європейського ринку. Наприклад, це:

  • клімат-контроль;
  • максимально практичний дизайн салону;
  • унікальні елементи оформлення.

Такими характеристиками часто відрізняються авто, розроблені саме під американський ринок.

Менша вартість

Середні ціни на автомобілі в Америці нижчі, ніж в Україні. Ось чому стара машина з США, куплена за посередництвом Columb Auto, обійдеться вам дешевше аналогічної моделі на українському ринку, навіть з урахуванням оформлення, доставки і розмитнення.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply