У КНП «Тячівська районна лікарня» відкрили модернізоване приймальне відділення екстреної невідкладної допомоги (ФОТО)

Сьогодні, 4 червня, у КНП «Тячівська районна лікарня» відкрили модернізоване приймальне відділення екстреної невідкладної медичної допомоги.

Реалізацію проєкту з модернізації та осучаснення приймального відділення було проведено в рамках програми «Велике будівництво».

Символічну червону стрічку на вході до будівлі перерізали голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков,  його перший заступник Мирослав Білецький, Тячівський міський голова Іван Ковач, директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич.

Також у відкритті взяли участь керівники райдержадміністрації та районної ради, голови громад району.

У модернізованому відділенні прийматимуть хворих з невідкладними станами, тих, що звернулися самостійно,  при плановій госпіталізації, яких направляють на лікування сімейні лікарі або спеціалісти поліклініки.

Відкриття приймального відділення дає змогу провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та скерувати пацієнта у відповідні профільні відділення, а за необхідності – розпочати лікування хворих, в тому числі передопераційну підготовку, безпосередньо у відділенні.

Відділення устатковане сучасним комп’ютерним томографом вартістю 18,6 мільйонів гривень, який працюватиме цілодобово. Також за кошти державного бюджету придбано рентген-апарат та апарат УЗД-діагностики.

24 години на добу працюватиме й експрес-лабораторія, де робитимуть усі види аналізів. Обстеження у відділенні зможуть за бажанням пройти й амбулаторні хворі, за доступними тарифами, які наразі узгоджуються.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки співфінансуванню з державного бюджету, місцевого бюджету Тячівської ТГ та внеску територіальних громад Тячівщини. Як зауважив директор КНП «Тячівська РЛ»,  чимало обладнання для оновленого відділення лікарня закупила власним коштом.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply