Тячівські рятувальники профілактують пожежі в храмах напередодні Великодня (ФОТО)

Наближається одне з найвеличніших релігійних свят – Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язане не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх пасок, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок. Під час святкових богослужінь кількість прихожан у храмах зростає у рази, а використання відкритого вогню може створювати потенційну небезпеку.

Тож щоб попередити непередбачувані ситуації, представники оперативно-рятувальної служби області проводять роз’яснювальну роботу серед духовенства, інформують закарпатські рятувальники.

Так, 26 квітня, тячівські та свалявські рятувальники навідалися у місцеві храми. Під час спілкування з представниками релігійних громад  працівники ДСНС інформували представників духовенства про основні заходи пожежної безпеки при проведенні служб у церквах і храмах. Особливу увага зверталася на наявність у культових спорудах первинних засобів пожежогасіння, які допоможуть швидко ліквідувати загорання на початковій стадії.  Також говорили про необхідність утримання в справному стані електромереж, належному стані шляхів евакуації, порядок дій на випадок виникнення пожежі та роздали інформаційні листівки.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply