У Буштинській громаді створили спортивний клуб та КП «Парки і сквери Буштинської ТГ»

6 квітня відбулося засідання третьої сесії Буштинської селищної ради восьмого скликання, під керівництвом голови ТГ Руслана Янчія. У залі зареєструвалися 22 депутати. За перебігом сесії можна було спостерігати у прямому онлайн-ефірі.

На порядку денному було понад 20 питань. Навколо багатьох із них точилися суперечки, тож робота сесії тривала понад чотири години.

Заступник селищного голови з питань освіти, медицини, економіки та інвестицій Сергій Міщій прозвітував про діяльність профільних відділів селищної ради у січні-березні 2021 року. Зупинився на питаннях освіти, дозвілля, зокрема, перспектив Буштинського селищного парку, туризму та культури, економіки та інвестицій.   

Про створення комунального закладу «Спортивний клуб Буштинської селищної ради «Спарта» та затвердження його статуту інформувала начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Оксана Реплюк. У клубі будуть діяти секції футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, гандболу, шашок, шахів, жіночого футболу та інших. Оскільки наразі у громаді немає власної спортивної бази для створення ДЮСШ, то поки тренери працюватимуть з вихованцями у рамках клубу. В майбутньому ж планують створити і дитячо-юнацьку спортивну школу.

Також депутати затвердили Положення про порядок оплати та надання пільг в оплаті за навчання у Буштинській ДШМ, Програму організації дитячого харчування у закладах дошкільної освіти та загальної середньої освіти Буштинської селищної ради на 2021-2025 роки. Так, у дитсадках вартість харчування однієї дитини на день становитиме 25 гривень. З них 60 відсотків сплачуватимуть батьки, 40% – витрачатимуть із місцевого бюджету. Для шкіл ця сума становитиме 11 грн. на день. Пільговиків харчуватимуть безкоштовно.

Створили централізовану бухгалтерію відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту. Та, як зазначив голова громади, з наступного року всі заклади освіти матимуть власні бухгалтерії.

Затвердили положення про преміювання працівників апарату селищної ради, керівництва та управління відповідних сфер Буштинської ТГ на 2021 рік, а також про відділи Буштинської селищної ради.

Відтак депутати ухвалили звіт про виконання бюджету Буштинської селищної, Вонігівської, Новобарівської, Тереблянської, Кричівської, Дулівської, Чумалівської сільських рад за 2020 рік.

Внесли зміни до бюджету ТГ на 2021 рік, виділивши кошти на потреби громади. Ще одне важливе рішення, прийняте депутатами, – створення КП «Парки і сквери Буштинської ТГ», з метою надання якісних послуг з організації робіт з благоустрою, озеленення території парків і скверів, забезпечення збереження зелених насаджень, квітників, газонів та належний догляд за ними,  забезпечення збереження природно-заповідного фонду та організації дозвілля  на території Буштинської  територіальної громади. У подальшому кандидати на посаду керівника КП мають надати план стратегії розвитку підприємства, яке має заробляти на себе і вийти на самоокупність.

Прийняли права засновника історико-краєзнавчого музею ім.С.Вайди у Дулові та затвердили його статут у новій редакції. Ухвалили «Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Буштинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки» та «Положення про службу у справах дітей виконкому Буштинської селищної ради», затвердили фінансовий план КНП «Тереблянська лікарня», Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Тячівська районна лікарня» – для співфінансування капітального ремонту відділення екстреної (невідкладної) меддопомоги закладу.


Крім цього, депутати прийняли рішення про вступ до Асоціації місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку». Схвалили проекти договорів про надання соціальних послуг між Буштинською селищною радою, КЗ «Тячівський районний центр соціальних служб» Буштинської селищної ради, міською радою, сільськими, селищними радами, затвердили технічну документацію та обговорили земельні питання.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply