Відбулося засідання Тячівської міської ради

6 квітня відбулося друге пленарне засідання четвертої (позачергової) сесії Тячівської міської ради восьмого скликання, під керівництвом голови Тячівської ТГ Івана Ковача. У залі зареєструвались 23 депутати.

Напорядку денному було немало важливих питань, та оскільки  всі вони були обговорені заздалегідь, засідання провели оперативно та злагоджено.

Найперше, депутати підвели підсумки виконання бюджету Тячівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року:по доходах – у сумі 51 788,1 тис. грн., по видатках – у сумі 44 097 тис.грн.

 Затим внесли зміни до головного фінансового документу громади на поточний рік: спрямували кошти на реалізацію програм, ремонт доріг: зокрема, на поточний середній ремонт кругової розв’язки на перехресті вулиць Незалежності – Шапошнікова – Кошута та Незалежності – Чехова – Кошута в м.Тячів, на поточний середній ремонт паркування автомобілів (в’їзд з вулиці Ерди до приймального відділення Тячівської районної лікарні). 1 млн грн. виділили на поточний ремонт доріг громади. Також спрямували кошти на проведення капітальних ремонтних робіт у закладах освіти громади, а саме – на капітальні ремонти внутрішніх приміщень філії «Округлянська ЗОШ І-ІІ ст.» опорного закладу освіти «Лазівська школа І-ІІІ ст., філії «Тячівківська ЗОШ І-ІІ ст.» ОЗО «Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. В.Гренджі-Донського», корпусу початкової школи в с. Лази, елементів благоустрою філії «Тячівківська ЗОШ І-ІІ ст.», внутрішніх приміщень Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, капітальний ремонт покрівлі та внутрішніх приміщень Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ст., поточний ремонт внутрішніх вбиралень у Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського та ін. З детальним переліком змін до бюджету територіальної громади можна ознайомитись на сайті Тячівської ТГ за посиланням .

Відтак рішенням сесії депутати затвердили акти прийому-передачі комунального майна в оперативне управління комунальних підприємств та закладів  Тячівської міської ради. Також затвердили договори про надання субвенцій, укладених міською радою з селищними та сільськими радами.

Внесли зміни до Плану діяльності міської ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік та погодження проекту регуляторного акту – Положення про тарифи на платні медичні послуги в КНП «Тячівська консультативна поліклініка» Тячівської міської ради.

Встановили й мінімальну вартість  місячної орендної плати за  один квадратний метр загальної  площі нерухомості з урахуванням місця її  розташування, інших функціональних та якісних показників при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території населених пунктів Тячівської міської ТГ на 2021 рік.

Відтак затвердили Програми соціально-економічного та культурного розвитку ТГ на 2021-2025 роки: Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Тячівська консультативна поліклініка» Тячівської міської ради на 2021-2025 роки, Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають у громаді та яким у 2021-2025 роках виповнюється 18 років, Програму захисту безпритульних тварин та регулювання їх  чисельності на території Тячівської громади в 2021-2025 роках, Програму надання пільг з оплати послуг зв’язку окремим категоріям громадян, що проживають на території Тячівської міської ТГ, на 2021-2025 роки.

Присутні підтримали і звернення депутатів Закарпатської обласної ради щодо відновлення спеціальної економічної зони «Закарпаття».

Внесли зміни до структури та чисельності КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа Тячівської міської ради», ввели до її складу тренерів з легкої атлетики, греко-римської боротьби та гандболу, згідно з угодою з Тересвянською селищною радою.

Затвердили розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за кошти державного та місцевих бюджетів в 2021 році.  

Прийняли права засновника КЗ «Тячівський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» та Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості та Централізованої бібліотечної системи Тячівської районної ради та затвердили Статут закладу в новій редакції.

Також депутати рішенням сесії надали згоду на прийняття в довгострокове користування на умовах позички нерухомого майна Тячівської реформатської церкви з метою розміщення в ньому комунальної освітньої школи.


Затвердили і містобудівну документацію та розглянули земельні питання.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply