Тересвянський міст заасфальтували (ФОТО)

У наших публікаціях ми висвітлювали проблему катастрофічного стану мосту на дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів на км 105+014, між Бедевлею та Тересвою через р.Тересва.

Обурені водії часто скаржились на стан споруди. З цього приводу до вищих владних інстанцій звертались депутати Тересвянської селищної та Тячівської районної рад.  


Днями на мості з’явились дорожники – в рамках експлуатаційних робіт влаштували тонкошарове асфальтне покриття на мосту.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, споруда є стратегічно важливим об’єктом, тому задля забезпечення безпеки руху по ній було ухвалено рішення влаштувати шар асфальту на обох смугах та під’їздах з обох боків – 104 м та 71 м.


Дорожники наголошують: роботи були проведені для забезпечення проїзду і не є етапом реконструкції мосту, яка запланована на 2021 рік. Нині тривають роботи з проєктування.


Нинішній стан мосту за експертною оцінкою визначений як обмежено працездатний. У 2019 році Службою автомобільних доріг у Закарпатській області введено тимчасове обмеження руху із забороною проїзду транспортних засобів загальною вагою понад 7 тонн. Перевізники мусять об’їжджати аварійний міст місцевими дорогами, а це гак у 32 км.


Міст через річку Тересва на км 105+014 дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ — Львів. Маршрут є транспортним коридором області, яка має виходи до кордону з 4 країнами ЄС. Він має надважливе значення для логістики регіону, бо це шлях для мешканців Рахівського та Тячівського районів до обласного центру та Мукачево.
 


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply