У Тячівській ЦРЛ завершили будівельні роботи у приймальному відділенні (ФОТО)

У приймальному відділенні Тячівської районної лікарні завершились будівельні роботи. Капітальний ремонт з переплануванням 1 поверху акушерського-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) допомоги реалізовувався у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Комп’ютерний томограф та цифрову рентген установку, закуплені за кошти Держбюджету, вже доставили у лікарню, а вчора і сьогодні саме тривають монтажні роботи. Наступний етап – підготовка та подача документів, необхідних для введення обладнання в експлуатацію», - прокоментував Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОДА.

З Державного бюджету на ремонт приймального відділення виділили 10 млн. грн., ще понад 900 тис.грн. профінансував місцевий бюджет.


Допоки територію прибирають від будівельного сміття та готують всі необхідні для старту роботи документи, ОДА формує графік офіційного відкриття відділень. Додаткову інформацію з цього приводу повідомимо згодом, інформує пресслужба Тячівської РДА.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply