Корисні функції кавомашин Saeco

З кавомашиною SAECO кавові зерна після подрібнення доступні у свіжому вигляді, і улюблений напій готується швидко і без особливих зусиль.

Переваги з першого погляду

Визначення ступеня жорсткості та відповідне налаштування: використовуйте додану смужку експрес-тесту для води, щоб визначити її жорсткість. Затримайте вимірювальну смужку протягом однієї секунди Результат аналізу повинен бути через рівно одну хвилину.

Шліфувальні машини виготовлені з високоякісної кераміки, що робить їх особливо міцними й точними. Боби м'яко перемелюються без перегріву.

Знак CSA: його отримують кращі аромати, насичений і автентичний смак (смажений, шоколадний, горіховий, фруктовий, квітковий, пряний).

Низька ціна за чашку у порівнянні з іншим варіантом фасування порошкової кави.

Швидке приготування завдяки високій продуктивності водогрійних котлів з нержавіючої сталі. Для ідеальної кави потрібна ідеальна температура.

Пристрої мають приємний дизайн. Пластиковий корпус, а саме бічна панель варочної групи (центральна частина), не має ручки, тримається на магнітах.


Гарантії виробника Saeco

 • Без видалення накипу заварюється до 5000 чашок, якщо фільтр замінено 8 разів;
 • Поліпшена якість для оптимальної насолоди напоєм;
 • Цінність для життя завдяки зменшенню утворення вапняного нальоту;
 • Для зручності заміни фільтра удосконалена технологія AquaClean;
 • Очищення паром гарантує, що система молочних форсунок завжди буде гігієнічно чистою.

Моделі, представлені на ринку, мають персоналізовані корисні функції


 1. Кращий вибір: Xelsis.
  З нею готують завдяки зручним функціям індивідуальних налаштувань до 6 особистих профілів за параметрами: температура, смак, підсилювачі смаку та інші. Завдяки технології Latte Perfetto ця автоматична кавоварка утворює міцну молочну піну. За допомогою функції лате дует два кавові напої готуються одночасно. Наприклад, два лате, еспресо або капучино. Модель гарантує тривалий термін експлуатації: до 20 000 чашок одного з 12 смачних варіантів. Пристрій має сенсорний екран для зручності роботи;
 2. Pico Baristo Delux – вишуканий смак без особливих зусиль.
  До 12 індивідуальних рецептів легко приготувати обережним дотиком до потрібного пункту меню РК-дисплея. Пристрій має 4 профілі користувача;
 3. Pico Baristo – смакуй з популярними рецептами. Корисні функції: 1 профіль користувача; вбудований резервуар для молока; 3 температурних режими, розширений дисплей.

Є ще один вагомий аргумент на користь використання кавових машин Saeco.

Спеціальна послуга з обслуговування


Правильний догляд за кавоварками гарантує довгий термін їх служби. Серветкою з мікрофібри (будьте напоготові) протирайте вентиляційні отвори щодня, тоді плям надовго не залишиться. За допомогою ретельного прибирання зберігається стійким і тривалим задоволення від кави.

Виробник рекомендує регулярно проводити чистку накипу з пристрою та користуватися щорічно сервісним обслуговуванням в спеціалізованих центрах.

Пропозиція технічного обслуговування від сервісного партнера включає такі послуги:

 • Очищення обладнання;
 • Видалення накипу за допомогою засобу Philips;
 • Налаштування шліфувальної машини;
 • Заміну ущільнювальних кілець на штифті клапана;
 • Чистку заварювальної групи;
 • Чистку молочного контейнера;
 • Заміну ущільнення резервуара для води.

Пошкоджені деталі, такі як резервуари для води або молока, легко замовити на сайті виробника. Ця пропозиція діє для кавових машин PicoBaristo, Pico Baristo Deluxe та Xelsis. Додаткова інформація та процес замовлення на сайті виробника. Ваше задоволення та сервіс для вас – це натхнення для нас.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply