Нардепи з групи «Довіра» зареєстрували законопроекти про внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів

Народні депутати з групи «Довіра», зареєстрували законопроекти №5244 та №5245 про внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів щодо збільшення надходжень від ПДФО до місцевих бюджетів.Співавторами законопроекту є і народнідепутати Василь Петьовка, Роберт Горват, Владіслав Поляк, Валерій Лунченко.

Метою проведення реформи децентралізації є забезпечення збільшення доходів громад, що надасть їм можливості самостійно розвиватись, ефективно використовуючи власні фінансовий та економічний потенціали.  «На жаль, діюча модель сплати та зарахування до бюджетів ПДФО є недосконалою та у повній мірі не задовольняє потреби громад сіл, селищ та невеликих міст», - про це повідомив народний депутат Валерій Лунченко.

«Тому, ми разом з колегами з депутатськоїгрупи «Довіра», зареєстрували законопроекти №5244 та №5245 про внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів щодо збільшення надходжень від ПДФО до місцевих бюджетів. Якщо коротко, то пропонується встановити порядок сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету пропорційно: 50% - за місцем проживання та 50% -за місцем роботи такої фізичної особи.

Для сільськогосподарських товаровиробників розподіл податку до сплати буде враховувати земельні ділянки, на яких здійснюється діяльність таким товаровиробником». Співавторами законопроекту є і народні депутати Василь Петьовка, Роберт Горват, Владіслав Поляк, Валерій Лунченко.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply