На Закарпатті поліцейські протягом вихідних виявили 313 порушень карантинних обмежень

Кількість закарпатців, які захворіли коронавірусом, та тих, хто не впорався з хворобою, продовжує зростати. Співробітники поліції докладають всіх зусиль, щоб забезпечити виконання всіх затверджених державою карантинних обмежень та захистити громадян.

За останні вихідні, 27 та 28 лютого, поліцейські Закарпаття склали 313 адміністративних матеріалів за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це на 30 таких фактів більше, ніж виявлено за минулі вихідні.

Серед великої кількості порушень було виявлено і масові гуляння, які є недозволені в час пандемії. Найбільше таких було зафіксовано в Тячівському районі, де люди без дотриманням будь-яких карантинних норм, святкували весілля з великим скупченням людей. До слова, саме цей район займає друге місце за поширенням хвороби, після Ужгородського.

Переважна ж більшість всіх карантинних порушень стосувалася недотримання маскового режиму, тобто громадяни перебували в громадських будівлях без захисної маски або ж такі засоби захисту одягнені неправильно і не закривали повністю ніс та рот.


Загалом за вихідні поліцейські у всіх районах Закарпаття перевірили майже 700 суб’єктів господарювання, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply