Відбулося засідання сесії Тячівської районної ради (ФОТО)

26 лютого відбулося третє пленарне засідання другої позачергової сесії Тячівської районної ради VIII скликання. Роботою зібрання керував голова райради Юрій Берінде.

Найперше, вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України.

Відтак перейшли до питань порядку денного. Депутати прийняли ряд звернень до Кабміну та народних депутатів України від Закарпаття – щодо капітального ремонту автомобільного мосту через річку Тересву, встановлення тут понтонної переправи та світлофорів для регуляції руху, щодо ремонту автодороги Колочава-Усть-Чорна-Бедевля, забезпечення сировиною лісопереробних підприємств району  та інші.

Також припинили повноваження заступника районної ради Михайла Дикуна – відповідно до поданої ним заяви, без припинення повноважень депутата.

На порядку денному був звіт голови Тячівської районної адміністрації Тімура Аверіна за 2020 рік про виконання делегованих повноважень. Однак через хворобу посадовець був відсутній. За словами головуючого, усі депутати отримали звіт в електронному вигляді та обговорили на комісіях.

 Заслухали й інформацію виконуючого обов’язки керівника Тячівської місцевої прокуратури Юрія Варги про пророблену минулоріч роботу.

Доповідач детально проаналізував статистичні дані та динаміку в розслідуванні кримінальних проваджень як загалом, так і по окремих напрямах. Також доповідач зазначив, що в органах прокуратури триває реорганізація. Практично всі працівники місцевої прокуратури пройшли атестацію. Попередньо, з 15 березня запрацює Тячівська окружна прокуратура, яка обслуговуватиме Тячівський та Рахівський райони.

Після виступу виконуючий обов’язки керівника прокуратури відповів на запитання депутатів та громадськості. Звіт доповідача районні обранці взяли до відома.

Загалом, робота сесії була результативною. Депутати не дійшли згоди лише в питанні про передачу у власність Тячівської громади будівлі районного будинку культури.

Серед іншого, районні обранці створили тимчасову контрольну комісію, яка вивчатиме питання  обгрунтованості тарифів на комунальні послуги для населення району, комунального майна районної ради, стану доріг та дорожньої інфраструктури, включаючи автомобільні мости. Також затвердили низку програм, прийняли Положення про помічника-консультанта районної ради та розглянули майнові питання.Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply