У Тячівській громаді з 24 лютого закривають школи та дитсадки

23 лютого 2021 року в Тячівській міській раді відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації та комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій місцевого рівня.

На засіданні виступили головний лікар КЗ «Тячівська районна лікарня Тячівської міської ради», головний лікар ЦПМСД Тячівської міської ради та директор Тячівської районної філії державного управління Закарпатського обласного  лабораторного центру МОЗ України, які ознайомили членів штабу з епідемситуацією, пов’язаної із розповсюдженням коронавірусної хвороби  COVID-19  в населених пунктах Тячівської громади.

Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення,  штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня вирішив:

призупинити на період з 24 лютого по 09 березня 2021 року:

1. Відвідування закладів загальної середньої та дошкільної освіти Тячівської міської територіальної громади із переведення учнів шкіл на дистанційну форму навчання.

2. Відвідування закладів позашкільної освіти, в тому числі - проведення занять у спортивних секціях/групах.Матеріали по темі:

5 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • Мар'на - 27.02.2021 21:59:33 - 194.39.227.*** відповісти

  Закривають школи не через коронавірус,а через іншу причину...

 • Мар'яна - 27.02.2021 21:58:13 - 194.39.227.*** відповісти

  Закривають школи по іншій причині...

 • ПАВЛО - 24.02.2021 18:00:51 - 195.66.157.*** відповісти

  Я БАТЬКО 4-ОХ ДІТЕЙ. І У МЕНЕ Є БАЖАННЯ: <br>ЩОБ МОЇ ДІТИ НАВЧАЛЬСЬ В ШКОЛІ.ОТРИМАЛИ <br>НАЛЕЖНУ ОСВІТУ (СТАЦІОНАРНУ А НЕ ДИСТАНЦІЙНУ) <br>СТ. 53 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ. <br>СТ. 6 ЗАКОНУ ПРО ОСВІТУ. <br> <br>МЕНІ ГАНЬГБА, ЩО ДАЛЕКО НЕ ОСТАННІ ЛЮДИ, В РГРОМАДІ <br>МОЖУТЬ ТАК ЛЕХКО "ЛОХАНУТИ" БАГАТОТИСЯЧНЕ ВІЙСЬКО БАТЬКІВ. <br>СВОЇМ РІШЕННЯМ , ЦІ 10 ЧЛЕНІВ КОМІСІЇ (СТІЛЬКИ Я НАРАХУВАВ НА ФОТО) <br>ВИРІШИЛИ У ПРАВОВОМУ ПОЛІ "СКЛЕПАТИ" ПРОТОКОЛ . <br>В РЕКОМЕНДАЦІЯХ ЯКОГО ПРОСЯТЬ ПЕРЕВЕСТИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІ <br>ЗАКЛАДИ НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ. ПУНКТ 2.1 <br>ДЛЯ ДАНОЇ КОМІСІЇ НЕ ПОТРЕБУЄ БУТИ ПРИСУТНІМ ДИРЕКТОРІВ <br>УЧБОВИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ.ЇХНЮ ЗВІТНІСТЬ, ЩО ДО СИТУАЦІЙ В КОЖНОМУ ОКРЕМОМУ ЗАКЛАДУ. ТОМУ ВОНИ В ЕЛЕКТРОННОНУ ВИДІ <br>НАДІСЛАЛИ ЇМ Н А К А З №18 ВІД 23.02.2021 .В ЯКОМУ <br>ВЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮТЬ , А НАКАЗУЮТЬ !!! ФОТО ЦЬОГО <br>НАКАЗУ НА САЙТІ ОСВІТИ РДА НЕМА ( І НЕ МОЖЕ БУТИ , <br> БО ВІН В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИДІ). АЛЕ Є СТ.365 <br>КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ. <br> <br>Я ЗНАЮ , ЩО В ЛІКАРНІ "ПРОБЛЕМИ" З МІЦЯМИ ДЛЯ ХВОРИХ, <br>КИСНЕМ. НЕ ДЛЯ ВСІХ ТЯЧІВЦІВ Є МІСЦЯ, ДЕЯКИХ НАПРАВЛЯЮТЬ <br>В ХУСТ. ВИБАЧТЕ АЛЕ ЦЕ ПРОБЛЕМИ ЛІКАРНІ , А НЕ ПРОБЛЕМИ ШКОЛИ. <br>ЯК ЩО ХВОРІЮТЬ ПЕДАГОГИ САДКА НА ВАЙДІ І ПРОБЛЕМА КІЛЬКОСТІ <br>ПЕДАГОГІВ В 1-ІЙ ШКОЛІ , ТО ТАК ЗАКТИВАЙТЕ ТІЛЬКИ ТІ В <br>ЯКИХ Є ЦІ ПРОБЛЕМИ А НЕ ВСІ В ГРОМАДІ. <br>МЕНІ ШКОДА , ЩО БІЛЬШІСТЬ ( ТИСЯЧІ) БАТЬКІВ ЛЕХКОВАЖНО <br>СТАВЛЯТЬСЯ ДО НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ.ОБУРЕНЬ МАЙЖЕ НЕМА. <br>АЛЕ СІМ"Я ПОСАЖЕНЕ ТЕПЕР - ДАСТЬ ПЛОДИ. НАС ЧЕКАЄ,ЦІЛЕ ПОКОЛІННЯ <br>( НЕ ДУЖЕ РОЗУМНИХ ЛЮДЕЙ). НАВЧАННЯ ПО ВАЙБЕРУ ТА ЗУММУ, <br>ТО НЕ НАВЧАННЯ. <br> <br>https://tyachiv-rda.gov.ua/news/4057-navchaln-zakladi-tyachvskogo-rayonu-rekomendovano-perevesti-na-distancynu-formu-navchannya-komsya-z-pitan-teb-ta-ns-protokol.html <br> <br>PS.ДЛЯ УНИЧТОЖЕНИЯ НАЦИИ ДОСТАТОЧНО <br>СНИЗИТЬ КАЧЕСТВО ОБРАЗОВАНИЯ. ПАЦИЕНТЫ <br>УМИРАЮТ ОТ РУК ТАКИХ ВРАЧЕЙ. ЗДАНИЯ <br>РУШАТСЯ ОТ РУК ТАКИХ ИНЖЕНЕРОВ. ДЕНЬГИ <br>ПРОПАДАЮТ ИЗ-ЗА ТАКИХ ЭКОНОМИСТОВ. <br>СПРАВЕДЛИВОСТЬ ИСЧЕЗАЕТ ИЗ-ЗА ТАКИХ ЮРИСТОВ <br>И СУДЕЙ. КРАХ ОБРАЗОВАНИЯ - КРАХ НАЦИИ...

 • Марія - 24.02.2021 13:13:09 - 85.160.10.*** відповісти

  Якщо ви закриваєте школи щоб нерозповсюджувався корона вірус,то будь ласка і всі бари,ресторани,епіцентри,і хто встановлює такі закони тоже повинен сидіти дома і без зарплатні,показувати пример учням

 • Оксана - 23.02.2021 19:09:55 - 195.66.156.*** відповісти

  Значить школи ви закриваєте ,а бари та магазини роблять,свадьби! Що за міліція ,що заплативши їм все сходить із рук????

Коментувати новину Cancel reply