У Тересвянській школі проводять конкурс талантів (ФОТО)

Музиканти, спортсмени, митці, айтішники та ботаніки – більше розповідати про таланти своїх дітей закликали батьків у найбільшій школі Тячівщини – Тересвянській. З цією метою директорка закладу О.В.Грицик започаткувала у соцмережі Фейсбук масштабний конкурс. На заклик відгукнулись уже кілька десятків батьків. Перші результати вразили усіх. Про обдарування та здібності деяких школярів вчителі навіть не здогадувались. Адже своє хобі хтось уже перетворив і на успішний бізнес.

Дитячі захоплення і таланти вражають різноманіттям. Восьмикласник Віктор Бужор розробляє додатки до ігор і продає геймерам.

Його одноліток Сашко Стрельніков вже два роки вирощує мікрозелень – пророщує насіння різних культур – соняшника, гороху, дайкону, редису, цибулі. Корисну зелену продукцію юнак збуває односельцям або до місцевого ресторану та заробляє на кишенькові витрати.

У Миколи Смаля – незвичайне для хлопчака захоплення – алмазна вишивка. Це робота, яка вимагає зосередженості та терпіння. Каже: навчився цій справі за тиждень на літніх канікулах.Десятикласник Максим Фреїшин захоплюється фудфлористикою – створенням їстівних букетів на замовлення – не тільки для дітей, а й для дорослих.

Серед школярів є і віртуози, що грають на кількох музичних інструментах, як от випускниця Уляна Гринюк, яка любить грати на фортепіано, гітарі, сопілці, укулеле, та мріє ще й скрипку опанувати. А ще вона гарно малює та захищає честь школи на олімпіадах і конкурсах.

Стоси грамот та медалей – це найбільша винагорода для юних спортсменів Тересви. Легка атлетика, футбол та греко-римська боротьба – ось улюблені види спорту школярів.

Серед учнів школи є і бронзовий призер Чемпіонату України з легкої атлетики (стрибки у довжину) Василь Данилич.В навчальному закладі очікують, що до конкурсу долучаться якомога більше учасників – не тільки з Тересви, а й решти сіл Тересвянської громади – Грушова та Кривої. А підсумком конкурсу стане урочиста презентація до свята Восьмого березня.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply