Відбулося засідання сесії Тересвянської селищної ради (ФОТО)

У понеділок, 22 лютого, у залі дитячої школи мистецтв відбулося засідання шостої сесії Тересвянської селищної ради восьмого скликання. Роботою зібрання керував голова Тересвянської територіальної громади Ігорь Грабарь.

На порядку денному депутати розглянули близько двадцяти актуальних питань, які потребували вирішення в інтересах громади. Одним із найважливіших стало прийняте рішення про входження до складу засновників КНП «Тячівська районна лікарня» та співфінансування на утримання медичного закладу. Також депутати передбачили кошти на капітальні видатки з будівництва відділення екстреної невідкладної медичної допомоги в медзакладі та на утримання на цей рік.

Крім цього, внесли зміни та доповнення до ряду програм, затвердили звіти про виконання бюджетів Тересвянської селищної, Грушівської та Кривської сільських рад за минулий рік, оскільки до завершення 2020-го року вони виконувались окремо. Крім цього, внесли зміни до бюджету на поточний рік. Затвердили і кошти на співфінансування Тячівської дитячо-юнацької спортивної школи, міжшкільного навчально-виробничого комбінату та Центру надання соціальних послуг у Тячеві.

Неабияк хвилює депутатів і катастрофічний стан автомобільного мосту через ріку Тересву на автодорозі державного значення Мукачево-Рогатин. Тож прийняли звернення до Служби автомобільних доріг в Закарпатській області з проханням створити комісію для обстеження споруди.

Загалом, робота депутатського корпусу була плідною та конструктивною. Незважаючи на дискусії у залі, переважна більшість питань були вирішені позитивно.


Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply