Респіратор або одразу дві маски: Чехія запроваджує суворі поавила боротьби з COVID-19

Враховуючи несприятливу ситуацію, яка склалась в Чехії у зв’язку з поширенням інфекції коронавірусу, уряд країни збирається в понеділок, 22 лютого, запровадити більш суворі правила боротьби з інфекцією.

Зокрема, у крамницях, громадському транспорті, шпиталях обов’язково з 23 лютого потрібно буде мати на собі респіратор рівня захисту FFP2 або аналогічний; також буде допускатися вдягання не однієї, а одразу двох захисних хірургічних масок одна на одну. Популярні в Чехії тканинні маски надалі не будуть припустимі.


«Одне, що потрібно зробити зараз, при зміні епідемічної ситуації, це стандартизація захисту, а тому ми знаємо і робитимемо все для того, щоб якомога більше людей використовувало FFP2-респіратор, а там, де це з якихось причин не буде можливим, вживати дві хірургічні захисні маски», – наголосив міністр охорони здоров’я Ян Блатний.

Суворе дотримання правил – єдиний шлях виходу із кризової ситуації, вважає віцепрем’єр, міністр промисловості й торгівлі Карел Гавлічек.


За інформацією чеського Міністерства охорони здоров’я, станом на 20 лютого 2021 року в Чехії виявили 1 153 779 випадків COVID-19, померли 19 214 людей. За попередню добу захворіли 6 755 громадян.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply