В Усть-Чорній змагались юні лижники (ФОТО)

На вихідних в смт Усть-Чорна провели щорічні традиційні зимові гірськолижні змагання серед дітей, юнацтва та молоді.

Організатором цього спортивного дійства став відділ освіти Усть-Чорнянської селищної ради (начальник – О.В.Руснак), за сприяння голови Усть-Чорнянської ТГ П.П.Костяка. Завдяки їх старанням вирішили всі питання щодо організації змагань.

Гарячий чай, шведський стіл для учасників змагань був у доступі безкоштовно протягом усього спортивного свята.

Змагання проводились на території туристично-рекреаційного комплексу «У Демідова». Господар садиби І.Д.Костяк люб’язно надав гірськолижний схил з канатною доріжкою, затишне кафе з солодощами, гарячими стравами і напоями. Ведучим свята був практичний психолог Усть-Чорнянського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Борис Шпір.

Передусім, учасників змагань та гостей ознайомили з правилами поведінки, технікою безпеки під час змагань. Відповідальність та контроль за їх виконанням взяли на себе команда гірського пошуково-рятувального відділу в смт Усть-Чорна під керівництвом В.М.Бурси. Також було розгорнуто пункт медичної допомоги.

Головним суддею змагань був учитель фізкультури Усть-Чорнянського ОЗЗСО І-ІІІ ст. І.І.Меклеш. У складі суддів були також голова Усть-Чорнянської ТГ П.П.Костяк та Е.І.Костяк. Учасників – жителів з чотирьох навколишніх сіл – привітав ветеран гірськолижного спорту П.П.Шитиля.

Участь у турнірі брали діти від найменших – дворічних дошкільнят, початкової, середньої та до старшої шкільної ланки. Виборювали призові місця в таких категоріях: дошкільнята, молодша група, юніори, старші та дівчата. Призерів усіх груп нагородили медалями, а чемпіонів – кубками з медаллю.

Найменша вікова категорія учасників – дошкільнята – отримали солодкі подарунки. Всі лижники отримали пам’ятні грамоти для заохочення.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply