У Тячеві вшанували учасників боїв за Дебальцево (ФОТО)

18 лютого, з нагоди шостої річниці виводу військ із Дебальцевого, у Тячівській галереї імені Шімона Голлоші відбулася зустріч з учасниками тих буремних військових подій. У залі зібралися місцеві учасники бойових дій на сході України, представники міської та районної влади, школярі.

Ветеранам 128-ї бригади із Тячівщини, які взимку 2015-го року виконували завдання у зоні Дебальцева, адресували слова подяки за мужність та патріотизм. Дякували також і батькам героїв, які віддали життя за територіальну цілісність держави.

Подяки учасникам боїв за Дебальцево вручили завідувач сектору завідувач сектора з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Тячівської РДА Василь Калинич, начальник відділу освіти Тячівської міської ради Станіслав Дерен, в.о. начальника Тячівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євген Шваля.

Спогадами про битву за Дебальцево поділився і тячівець Роман Жова?ник, відзначений нагородою «Народний Герой України». Під час Дебальцівських подій, він, командир взводу 128-ї гірсько-піхотної бригади, командував опорним пунктом і дав найбільш результативний бій ударній групі найманців.  

Свою розповідь Роман Жованик проілюстрував унікальними фотознімками й аматорським відеороликом на основі кадрів, відзнятих військовими.

Цього ж дня у Тячеві вшанували пам’ять загиблого під Дебальцевим Романа Козичка. Військові побратими разом з представниками влади поклали квіти до меморіальної дошки на будівлі професійного ліцею, де навчався військовий, та на могилу героя.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply