У Дубовому вшанували воїнів-афганців (ФОТО)

15 лютого у Дубовому відбувся урочистий захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан.

Розпочалося дійствобіля Обеліска Слави, де зібралися керівництво громади та воїни-інтернаціоналісти з Красної, Калин та Дубового.  Священики о.Іоан та о.Володимир провели панахиду за померлими воїнами-інтернаціоналістами. Затим селищний голова Денис Каганець та секретар селищної ради Марія Носа, а також інші учасники зібрання здійснили покладання квітів до пам’ятника.Зі словами шани й подяки за виконанийсвого часу обов’язок до ветеранівзвернувся Денис Васильович, побажав їм міцного здоров’я та наснаги.

Захід продовжився в одному з ресторанних закладів, де учасники Афганської війни поспілкувалися у невимушеній атмосфері, згадали фронтові дороги та пом’янули побратимів, що відійшли у вічність.  Як повідомив один з воїнів-афганців Володимир Михалчич, участь у війні у Афганістані взяло близько 50 військовослужбовців з населених пунктів Дубівської громади. Додому повернулись всі, однак за понад тридцять років після війни 7 ветеранів відійшли у вічність. Це мешканці Калин - М.М.Дьолог, В.П.Крегул, І.О.Куцин, дубівчаниЮ.Ю.Носа, І.М.Шкиндя, В.В.Ціпіньо та М.М.Грицан з Красної. Також воїни-афганці обговорили можливість розвинути спілку Дубівської громади, адже близько 15 років тому було створено відповідну організацію, що мала об’єднати воїнів-інтернаціоналістів гірських населених пунктів дубівського куща.  

Приємною несподіванкою для учасників зібрання була насичена концертна програма, яку підготували відділ культури ТГ разом з Дубівською ДШМ.

Тематичні пісні виконували солісти – викладачі Дубівської ДШМ Марія Тимочко, Андріана Золотар, учениці Златослава Носа, Дарина Декет, виступив дует  викладачів - Юрія Гарагаля та Олександра Жаркова, а також заспівав Віталій Горбей. Порадували глядачів танцювальними номерами учні хореографічного відділу (кер.МаріяМакуркіна).

Захід відбувся за сприяння керівництва Дубівської громади.Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply