Автодорога Нересниця-Ганичі: небезпечне бездоріжжя (ФОТО)

Бездоріжжя між селами Нересниця та Ганичі у соцмережах порівнюють із поверхнею Марсу. Водії, яким доводиться щоденно маневрувати між вибоїнами, обурені: дорога у катастрофічному стані. Такі поїздки виснажують, а транспорт не встигають ремонтувати.

Днями частину ям засипали щебнем, і це дозволило полегшити проїзд транспорту. Та очевидно, що ненадовго. Що тут буде, коли зійде сніг, а з ним – і рештки вщент розбитого асфальту, – важко уявити.

За коментарем ми звернулись до керівництва Нересницької ТГ. У Нересницькій сільській раді зазначили, що ця дорога – обласного значення і перебуває на балансі Служби автомобільних доріг Закарпатської області. Вона вкрай важлива не тільки для Нересницької, а й для сусідніх Дубівської та Усть-Чорнянської ТГ, які сполучає між собою. У попередні роки цю дорогу латали  перед святом «Проводів на полонину», а минулоріч свята не було, тож і дорогу залишили без уваги.

«Виготовлений проект на капітальний ремонт даної дороги, проведено тендер, визначено переможця, залишається лише фінансування, – коментує перший заступник голови Нересницької ТГ Василь Кустрьо. – Минулого року було багато зроблено для ремонту основних доріг району, надіємося, що цьогоріч влада повернеться обличчям до місцевих дорожніх артерій».

Зараз тут частково знято обочини, щоб відвести воду з дороги, а найглибші ями дорожники підсипали  гравійною сумішшю. Але це тимчасові заходи, а не вихід із ситуації.

Та вибоїни і ями – не єдина проблема на цьому відрізку. Адже в аварійному стані – підпорні стінки, а також існує ризик обвалу гірських порід на дорогу. Вже зараз на дорозі можна побачити каміння, які  відкололися згори і впали на автошлях. А кілька років тому зсув кам’яних брил перекрив рух цим відрізком дороги.

Житлі навколишніх сіл та місцева влада сподіваються: у Службі автомобільних доріг Закарпаття нарешті звернуть увагу на цю ділянку і поки не пізно, забезпечать тут нормальний проїзд, без ризику для автомобілістів.  

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply