У Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 обладнали сучасний кабінет фізики (ФОТО)

Донедавна фізику у Тячівській школі №2 вивчали здебільшого теоретично. Зараз же школярі можуть не лише уявити, як діє той чи інший фізичний закон, а й перевірити це на практиці за допомогою сучасного приладдя.

Навчальний рік у Тячівській загальноосвітній школі №2 розпочався відкриттям новозбудованого корпусу. У ньому розмістили і обладнали новий кабінет фізики. А нещодавно школа отримала якісне сучасне приладдя для вивчення цієї фундаментальної науки. Такого поповнення арсеналу в закладі освіти не було кілька десятків років, тож якісно і повноцінно продемонструвати закони фізики в дії не було можливості.

«Ми використовували тільки ті приладдя, які залишилися ще з радянського союзу, їх було зовсім, на жаль, мало, – розповідає вчителька фізики Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з 27-річним стажем Мар’яна Юртин. – Доводилося виходити з того, що було, а також використовувала віртуальну лабораторію».

Відтепер учні матимуть можливість не лише уявляти, як відбувається той чи інший фізичний процес, а й перевіряти усе на практиці. Школярі вивчатимуть предмет більш охоче і краще засвоюватимуть програмовий матеріал. Легше працювати буде і вчителю.

Прибори отримали для всіх класів – з 7 по 11-й. Це прилади для досліджень атмосферного тиску, Архімедової сили, магнітного поля, світлових явищ, тощо.

Школярі кажуть: з появою нових приладів і уроки стали набагато цікавішими. Адже одна справа, коли пояснює вчитель, і зовсім інша – коли у всьому можна пересвідчитись на власні очі.

Сучасний фізичний кабінет обладнали коштом місцевого бюджету Тячівської територіальної громади. Окрім обладнання, закупили ще й нові меблі та мультимедійне устаткування.  

«У 2020-му році завершена реконструкція навчального корпусу, і відкривались практично нові класи. Тячівська міська рада спрямувала залишки освітньої субвенції за 2019 рік на придбання обладнання для кабінету фізики, – каже  директор Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Ольга Кричфалушій.  – А це мультимедійне обладнання на суму 80 тисяч гривень, меблі (парти і шафи) на суму 50 тисяч гривень та комплект навчальних засобів  на суму 289 тисяч гривень.  Тендерна процедура тривала досить довго, двічі починали з нуля. Договір уклали з фірмою-переможцем з Чернігова. Обладнання отримали якісне та вчасно. Це дозволить проводити уроки фізики на достатньо високому рівні».

У школі додають: вдячні Тячівській міськраді за вкрай необхідну допомогу в осучасненні навчального процесу, адже результатом стануть міцні знання та успіхи юних мешканців громади. Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply