Микола Кошілко з Тячівщини – переможець чемпіонату Закарпатської області з шашок-64 (ФОТО)

Право на участь у фіналі особистого чемпіонату Закарпатської області 2021 року з шашок-64 спортсмени виборювали в обласних турнірах 2020 року. На фінал явились всі фіналісти.

Змагання проведено відповідно вимогам сучасності: жереб початкових позицій і відповідно по дві партії (білими, чорними або на оборот) з одним суперником.

Потрібно відзначити, що такий формат змагань в нашій області проходить не часто, адже вимагає кількаденної боротьби, а наші кращі спортсмени живуть в різних куточках області і їм добиратися нелегко.

Перший сюрприз відбувся вже в першому турі. Діючий чемпіон області почав турнір з програшу. Перед заключним туром п’ять учасників претендували на три призові місця:  Михайло Плець (Міжгір?я), Мирослав Коцур (Виноградів), Микола Кошілко (Тячів), Микола Коперльос (Великий Бичків) і юна вихованка клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти.

І всі мали теоретичні шанси стати чемпіонами! Вирахувати чемпіона не допомогла б і ворожбита. Найкраще вдався фініш Миколі Кошілко і Мирославу Коцуру. На фініші в них однакова кількість залікових очок. Згідно Положення про змагання зіграли додатковий матч по скороченому регламенту. Було зіграно шість партій і всі шість були результативними. Безкомпромісна боротьба за чемпіонський титул! Перемогу здобув Микола Кошілко, але і срібний призер – Мирослав Коцур – достойний похвали. Третє місце виборола Катерина Мойсей.

Щире вітання чемпіону і призерам!


Анатолій Вайда                              
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply