На нараді у Закарпатській ОДА обговорювали будівництво та реконструкцію міжнародних пунктів пропуску в межах області (ФОТО)

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів узяв участь у спільній робочій нараді з питань щодо будівництва нових та реконструкції діючих міжнародних пунктів пропуску в межах Закарпатської області. Нарада відбулася у приміщенні обласної ради.

До наради в режимі онлайн-зв’язку долучився голова обласної ради Олексій Петров.

Питання розбудови прикордонної інфраструктури - критично важливе для розвитку регіону та є одним із пріоритетних завдань Закарпатської ОДА.

Для реалізації завдань регіонального та державного значення залучено всі можливі ресурси, зокрема й можливості закордонних партнерів.

В.о. начальника Закарпатської митниці Микола Ясевич ознайомив учасників наради з переліком робочих проєктів, які ОДА разом з митницею реалізовують в рамках загальної стратегії розвитку прикордонного руху.

Окремим гострим питанням є виділення земельних ділянок для реалізації проєктів по усій лінії кордону.

За результатами робочої наради, голова ОДА надав окремі доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та головам РДА щодо напрямків подальшої роботи та активізації зусиль щодо реалізації раніше розпочатих органами виконавчої влади проєктів.

Окреме конструктивне бачення активізації технічних процесів виділення коштів, земельних ділянок та участі громад, озвучив голова постійної комісії облради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації Михайло Кіш.


Керівник області подякував присутнім за активну участь та конструктивну роботу. Закарпаська ОДА як орган, на який покладено обов’язки та відповідальність за розвиток прикордонного руху, завжди готова до співпраці, інформує пресслужба Закарпатської ОДА.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply