Відбулося засідання сесії Тячівської міської ради (ФОТО)

Сьогодні, 28 січня, під керівництвом голови Тячівської ТГ Івана Ковача у залі засідань міської ради відбулося перше пленарне засідання четвертої (позачергової) сесії Тячівської міської ради восьмого скликання.

На порядку денному були 24 питання, які потребували невідкладного розгляду в інтересах громади. 

Найперше, депутати заслухали інформацію про підсумки виконання бюджету Тячівської міської ТГ за 2020 рік. Відтак внесли зміни до бюджету Тячівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Наступними рішеннями прийняли права засновника КНП «Тячівська районна лікарня» та КНП «Тячівська районна поліклініка», затвердили статути підприємств у новій редакції. Також прийняли права засновника Тячівського ліцею-інтернату з угорською мовою навчання та затвердили його Статут. А також прийняли у комунальну власність Тячівської міської ТГ будівлі, споруди та майно, що перебували у спільній власності територіальних громад міста, сіл та селищ району, передали комунальне майно, що перебувало в оперативному управлінні відділів райдержадміністрації, в оперативне управління комунальних закладів міськради.

Також депутати міськради розглянули питання «Про внесення змін до складу тендерного комітету», «Про затвердження уповноважених осіб Тячівської міської ради, яких визначено відповідальними за організацією та проведенням процедур закупівель», «Про проєкт регуляторного акту – рішення міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників  при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території населених пунктів Тячівської ОТГ на 2021 рік». 

Затвердили угоду між Тячівською міською радою та Асоціацією міст України, затвердили Програму  військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в ЗСУ Тячівської міської ТГ  на період з 2021 по 2025 роки.

Внесли зміни до Статуту та структури і чисельності КЗ «Центр надання соціальних послуг Тячівської міської ради» та «Центр позашкільної роботи Тячівської міської ради», та до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Тячівської міської ради.

Затвердили договір про надання соціальних послуг між Тячівською міською радою, Тячівським районним центром соціальних служб та Буштинською селищною радою.

Затвердили Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій (мешканців Тячівської міської ТГ) на залізничному транспорті приміського сполучення на 2021 рік. Затвердили Програму розвитку та підтримки КНП «Тячівська міська лікарня» Тячівської міської ради на 2021 рік. Затвердили Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування та архітектури Тячівської міської ради. Внесли і зміни до персонального складу постійно діючої конкурсної комісії з відбору виконавця земельних торгів на конкурсних засадах, що організовуються Тячівською міською радою.

Також депутати затвердили містобудівну документацію та розглянули земельні питання. Обговорили й питання дошкільної освіти у громаді та проблему безпритульних собак на вулицях міста. 

Наприкінці зібрання Тячівський міський голова Іван Ковач привітав з днем народження депутатів-іменинників – Габріеллу Белені та Людвіка Етвеша.
Tyachiv.com.ua

 
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply