Відремонтувати ділянку дороги: народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови ОДА щодо зруйнованої ділянки на Пряшівській об’їзній у Мукачеві

Дорога через горезвісний переїзд на Пряшівській у Мукачеві не витримує жодної критики: для водіїв це - справжня катастрофа.

Об’їзнадорога у м.Мукачеві має загальну протяжність 9,1 км. Її проїзна частина перебуває у державній власності. Ділянка цієї дорогиз'єднуєдві важливі дороги державного значення, веде до кордону на КПП «Лужанка» та  до магістралі державного значенняН-09 Мукачево– Рогатин –Львів. Об’їзною в Мукачеві рухається половина великовагового транспорту. На щастя, тут поки не сталосякатастрофи. Стан ділянки шляху на під’їзді до нерегульованого залізничного переїзду,протяжністю близько 200 метрів,зруйнований повністю: тут метрові ями, вибоїни, об’їхати які нереально. Проїзд цією ділянкою – вкрай небезпечний, особливо для великовагового транспорту.

Таксисти та приватні власники відмовляються їхати цим відрізком дороги через реальні загрози пошкодження автомобілів та шин. Ще більшим загрозам пошкодженню піддаються вантажні автомобілі, а для великовагових автомобілів,що рухаються з боку міста Рахів, це єдиний напрямок оминути м. Мукачево. На справжні  тортури перетворюється рух цією ділянкою для рейсових автобусів та спецтранспорту, адже ця дорога є ще й єдинимсполученням міста з вул. Космонавтів (мікрорайон «Шипка») та селомШенборн, що ввійшло до складу Мукачівської територіальної громади.

Народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова:доручити відповідним службам, відповідальним за стан дорожнього господарства, з настанням сприятливих  погодних умов, у першочерговому порядку відремонтувати зазначені ділянки  об’їзної дороги  м.Мукачево.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply