Тячівська районна рада провела засідання позачергової сесії (ФОТО)

20 січня відбулося перше пленарне засідання другої позачергової сесії Тячівської районної ради 8-го скликання. Роботою ради керував голова райради Юрій Берінде. У залі зареєструвалися 33 із 42 депутатів.

У залі були також присутні представники керівництва територіальних громад, керівники РДА, правоохоронних органів та інші.

Найперше, депутати прийняли звернення до влади щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію та природний газ для населення. Текст звернення зачитав заступник голови райради Михайло Дикун.

Затим депутати затвердили Положення про постійні комісії райради, утворили Президію Тячівської районної ради, прийняли Програму охорони та забезпечення підтримки життєдіяльності адмінбудинку Тячівської районної ради на 2021 рік, затвердили структуру і чисельність працівників райради, зокрема, відділу управління майном району. Також прийняли Програму охорони та забезпечення підтримки життєдіяльності адмінбудинку Тячівської районної ради та орієнтовний план роботи на 2021 рік.

Наступним рішенням депутати пакетом затвердили цілу низку майнових питань. Зокрема, вийшли із засновників Бедевлянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст., Ганичівського, Тарасівського, Тернівського, Дубівського, Калинівського, Усть-Чорнянського, Лопухівського, Нижньоапшанського, Глибокопотіцького, Тереблянського ОЗЗСО. Припинили оперативне управління відділом освіти РДА чотирьох міжшкільних навчальних комбінатів району – Тячівського, Тернівського, Калинівського та Солотвинського.

Передали МПК-2 в смт Солотвино зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району до комунальної власності Солотвинської селищної ради. Вийшли зі складу засновника Нижньоапшанської ДШМ, Буштинського ліцею, Тячівського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та МПК-4 с.Чумальово. Внесли зміни та доповнення до Статуту ОЗ «Берізка», Програми оздоровлення та відпочинку дітей у цьому оздоровчому закладі на 2021-2022 роки. Припинили оперативне управління відділом культури Тячівської РДА закладів культури району. Також передали МПК-5 в с.Угля зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району та приміщення для Углянської ДШМ до комунальної власності Углянської сільської ради.

Крім цього, районна рада затвердила фінансові плани КНП «Тячівська районна поліклініка» та «Тячівська районна лікарня», а також вийшла із засновників цих медзакладів.

Також прийняли Програму організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення ЦНАПу Тячівської РДА на 2021 рік. Центр надання адмінпослуг на першому поверсі РДА діятиме до того часу, поки не будуть створені аналогічні структури не будуть створені у громадах.

Депутати затвердили й зміни та доповнення до Статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тячівської районної ради у зв’язку з тим, що Нижньоапшанську, Солотвинську, Топчинську та Глибокопотіцьку АЗПСМ передали у власність Солотвинської ТГ.

Наступним рішенням райрада вийшла зі складу засновників закладів освіти та культури, які розташовані на території Тячівської міської ради, – Тячівської районної ДЮСШ, Тячівського районного центру дитячої та юнацької творчості, Тячівського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників, ліцею інтернатного типу з угорською мовою навчання. Права засновника усіх цих закладів передали Тячівській міській раді.

Наприкінці засідання депутати утворили постійну депутатську комісію з питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації у складі 10 депутатів. Очолив її Віталій Джурджа (ВО «Батьківщина»), заступником став Олег Палінкаш («Слуга народу»), секретарем – Василь Гудак (Рідне Закарпаття»). Члени комісії: Василь Довгуник (Слуга народу»), Василь Каганець (ВО «Батьківщина»), Іван Корнута («Слуга народу»), Іван Медвідь («За майбутнє»), Ольга Романюк («Команда Андрія

Балоги»), Віталій Симодейко (ОПЗЖ»), Андрій Шваб («Рідне Закарпаття»). Персональний склад решти комісій домовились затвердити на наступному засіданні сесії.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply