На Тячівщині цьогоріч за державні кошти реалізують 2 інвестиційні проєкти

Загалом, на Закарпатті за державні гроші реалізують 10 інвестиційних проектів, і 2 з них – на Тячівщині.

1. Добудова лікарської амбулаторії з перепрофілюванням під навчальний заклад Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Терново. Це так званий перехідний проект, роботу над яким мають завершити цьогоріч.

2. Реконструкція водозабору та споруд очищення води з р. Тиса потужністю 2400 м3/добу для питних та господарсько-побутових потреб Тячева. Новий, потрібний і дуже важливий проект, який дозволить покращити якість життя для тисяч мешканців громади!

Засідання обласної комісії з конкурсного відбору інвестиційних програм очолив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков. Після попереднього обговорення разом з колегами злагоджено та впевнено проголосували за фінансування саме тих проектів, які зараз на часі.

Загалом, на 10 об’єктів з Державного фонду регіонального розвитку в 2021-му області виділять 164,6 млн. грн. Так, пандемія внесла корективи в обсяг фінансування, але завдяки чіткому плану реалізації проектів, їхній актуальності для громад, можемо бути впевненими: заплановані проекти втілять в життя вчасно та якісно.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply