Пересувне відділення пошти у Широкому Лузі: черги та обурені селяни (ФОТО)

З ситуацією зобов’язалося розібратися керівництво «Укрпошти».

У Широкому Лузі закрили поштове відділення, натомість почало діяти пересувне відділення поштового зв’язку. Однак селяни обурені таким змінам та нарікають на черги, які утворюються біля автівки-відділення. Ось як коментує цю ситуацію письменниця Людмила Загоруйко, яка нині проживає у селі Широкий Луг. Пост вона опублікувала на сторінці у Фейсбук.

 «Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) — це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у невеликі села та хутори з населенням до 2000 жителів. Пересувні відділенні потрібні для того, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів України отримали всі потрібні їм поштові, логістичні й фінансові послуги». Це цитата з сайту Укрпошти. А це натовп з мешканців нашого благословенного села Широкий Луг Тячівського району Закарпатської області. Ви забули слово черга? Згадуйте. Кому там гарячий борщ з Сільпо на блюдечку з кайомочкою? У кого там дрони. Ні, це не для нас. Та ми би і не проти, ось пошту закрили. За новими покращеннями вона зараз називається «точка присутності». Машина поштова гроші видає і збирає. Поруч. Дощ, сніг. Не буде в нас пошти. Отак стоятимемо під сонцем, дощем , яка різниця. А нас тут більше 3 тисяч населення. Спасибі, Укрпошта, ти і Укрзалізниця найбезглуздіші монстри. Укрпошта, ау. У вас немає зворотного зв‘язку, імейлу, Інтернет скриньки для скарг і пропозицій. Може була неуважна, підкажіть, будемо вдячні. Де той менеджер, хочу на нього подивитись особисто. Хто був в селі, хто спілкувався з людьми. Чому, як, для чого? Сирітка пошта зачинена і я починаю думати чи не на окупованих територіях вона опинилась. Головне питання дня навіть не хто це придумав, а хто буде відповідати. Мабуть, товариш Ніхто.

Згодом зявляється додає ще один пост у спільноті «Широкий Луг»: «Шановна громадо Широкого Лугу, нині вдалося зв‘язатися з Юлією Василенко, яка обіймає посаду директора з комунікацій та зв’язків з органами державної влади Укрпошти. Це досить висока посада київського чиновника. З ситуацією щодо роботи пошти в нашому селі вона ознайомлена.

Пані Юлія пообіцяла вивчити нашу проблему і перевірити що конкретно у нас відбувається.Цитата з її допису:

«Повірте, ми як ніхто хочемо і боремося за те, щоб найвіддаленіші села мали нормальний доступ до сучасних послуг. І пересувні відділення - єдиний інструмент, який це дозволяє без дотацій від держави і з нормальними зарплатами для працівників. Звісно, як і в будь-якому починанні можуть бути помилки і неточності. Але ми їх вирішимо. З вашою допомогою, зокрема».

Можна прийняти цей допис за вибачення. Головне, що про нашу проблему знають і готові її вирішити. Терпіння.

До кінця тижня буде листоноша, хто не знаю, яка надаватиме послуги у відділенні. Тобто пошту відкриють. Також обіцяно проінформувати мешканців села окремо і детально.P.S. Стало відомо, що про нашу проблему знає Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти. У всякому разі назву нашого села повторив. Пообіцяв вивчити, усунути і головне, привезти в село якісні послуги в комплекті. Почекаємо.»Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply